загальні питання про терміну страхування життя

що термін страхування життя?

Коли ви купуєте термін поліса страхування життя ви потрапляєте протягом певного часу у відповідності з умовами поліса. Як тільки цей час проходить набір, політика закінчується або немає претензій було зроблено. Термін страхування життя виплачується, якщо ти помреш, або, де це можливо, ви з діагнозом невиліковної хвороби поки діє політика.

Чи можу я отримати спільний Термін страхування життя політики?

Так, ви можете. Ваша політика може охоплювати вас і вашого чоловіка, наприклад. Тим не менш, спільна політика закінчується, коли пред’явлено вимогу, як і єдиної політики. Якщо ваш чоловік помирає, політика закінчується, і ви ніколи більше не поширюється. Це може бути недоліком, якщо ви до цих пір фінансові утриманців і вартість страхування життя може зрости, тому що ви старше.

Чи можу я отримати гроші назад, коли політика закінчується?

Ні На відміну від деяких вся життя політика, термін страхування життя не будує грошову вартість, так що ви не будете отримувати гроші назад, коли політики завершується, і ви не можете спиратися на політику в той час як він набуде чинності.

Які переваги термін страхування життя?

Основною перевагою терміну страхування життя є те, що, як правило, набагато дешевше, ніж страхування на випадок смерті. Це тому, що термін страхування життя може (і зазвичай) припиняють свою дію без оплати виїзду відбувається, в той час як з цілим поліс страхування життя, дивідендних виплат завжди буде відбуватися до тих пір, як політика буде збережена, хоча вона може бути кілька роки або навіть десятиліття, перш ніж це відбудеться.

Термін страхування життя є хорошим варіантом, якщо вам потрібно, щоб застрахуватися від конкретної ситуації, що ви знаєте закінчиться після закінчення певного часу. Наприклад, іпотека або якщо у вас є діти, і ви хочете, щоб забезпечити захист, поки вони не дорослі. Це також хороший варіант для молодих пар, які не мають дітей, але планують в майбутньому.

Те, що зниження Термін страхування життя? Навіщо мені це треба?

Зменшення терміну страхування життя зменшує кількість ви потрапляєте протягом усього терміну дії поліса. Це хороший варіант для людей з погашенням іпотечних кредитів, які хочуть залишити гроші на їх утриманців на погашення іпотечного якщо вони помруть або з діагнозом невиліковної хвороби. Вартість поліса (і розміру дивідендних виплат) знижує відповідно до розміру залишку, належного до іпотеці. Зменшення терміну страхування життя, як правило, дешевше, ніж звичайний термін страхування життя.

Як я можу заощадити гроші на термін страхування життя?

Отримання кількох різних котирування терміну страхування життя є найпростішим способом заощадити гроші. Переконайтеся, що порівняли політики ретельно, особливо якщо ви хочете, щоб покрити політики термінал або критичних захворювань, а також смерті. Перевірте хвороб, які описані і відзначають, що, наприклад, не всі види раку покриті типові критичні страховий поліс хвороба. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться за допомогою до незалежних консультантом або брокера.

Як і всі види полісів страхування життя, ви будете платити менше преміум, якщо ви некурящий і знаходяться в хорошому фізичному здоров’ї. Ви також можете заощадити гроші, якщо ви платите страхові внески щорічно, а не щомісяця або щокварталу.

Як зробити термін формули страхування життя?

Пред’явлення позову є досить простий процес, поки ви подбали, щоб бути точним і правдивим при подачі заявки на політику. У більшості випадків просто зробити телефонний дзвінок до страховика є найкращим підходом для початку процесу претензії. Якщо ви власник поліса страхування життя, переконайтеся, що одержувач знає, хто є вашим страховиком, і де ви зберегти політику, щоб допомогти зробити процес затвердження легше.

Що робити, якщо я не впевнений?

Якщо ви взагалі не знаєте про купівлю страхування життя ви повинні отримати професійну пораду від регульованих радником. Важливо також, що радник є незалежним і має доступ до всього ринку, а не бути прив’язаним тільки до кількох провайдерам.