загальні виплати компенсації працівникам питань страхування для власників малого бізнесу

Що таке страхової виплати робітникам?

Компенсації працівникам страхування покриває ваших співробітників медичних та інвалідності витрат, пов’язаних з роботою захворювань і на робочому місці травми. Роботодавців страхування відповідальності, яка, як правило, включені в робочу політику комп, захистить Вашу компанію, оплачуючи судові витрати і будь-які нагороджений поселень повинне співробітника пред’явити вам позов, стверджуючи, що хвороба або травма була викликана недбалістю Вашої компанії або ненадання безпеки на робочому місці.

Як я дізнаюся, що мені потрібно оціночного страхування робітників?

Страхового відшкодування робочих потрібно за законом у більшості держав для компаній, які мають W2 співробітників, а в деяких державах для 1099 підрядників. Незалежно від того державного права, клієнти часто також вимагають у своїх контрактах, що їх підрядників здійснювати страхове відшкодування працівникам.

Які компенсації працівникам закони для кожної держави?

Це важливо знати, ваш роботодавець прав, а також законів, які регулюють оціночну робітників у вашому штаті. Оцінного дроворуба регулюється Департаментом кожної держави виробничих відносин, Міністерство праці, відділ страхування, відділ зайнятості, бюро компенсації працівникам, або аналогічний державний орган. Techinsurance містить посилання на страхування кожної держави веб-сайту для швидкого доступу до детальної інформації про компенсація робочого законодавства.

Чи повинен я проводити компенсацію страхування робітників, якщо у мене немає співробітників?

Якщо у вас є одна людина компанії, ви можете бути працює в стані, який не вимагає, що ви підтримуєте компенсації охоплення робітників. Тим не менш, ваш клієнт може як і раніше вимагають, щоб ви носите страхового відшкодування працівникам. Чому? У багатьох державах, якщо компанія не доведе, що субпідрядники нести страхове відшкодування своїх робітників, субпідрядників буде автоматично підпадають під політику найму компанії, за рахунок прийому на роботу компанії.

Мені все одно потрібно оціночного страхування робітників, якщо я використовую підрядників замість співробітників?

Договір співробітників, найманих працівників і деякі інші роботи за наймом ситуаціях можуть бути звільнені від оціночного дроворуба вимоги страхування, але деякі державні закони вимагають від компаній, щоб покрити 1099 підрядників. Коли ви наймаєте незалежних підрядників, щоб робити роботу за вас, ви повинні вимагати, щоб вони несуть компенсації свої, робочі, або припустити, що вам доведеться платити додаткову премію для покриття субпідрядника на власну політику.

Мій стан вимагає від мене провести компенсацію страхування робітників, і так роблять мої клієнти. Але що це означає для мене?

Робочих оціночного страхування медичних пільг платити за відвідування лікаря, ліки, діагностичні тести, терапії або госпіталізації, які безпосередньо пов’язані з нещасним випадком або травмою, що сталися в той час як співробітник був на роботі. Крім того, ця політика буде відшкодувати працівникові за частину доходів, втрачених в результаті виробничої травми або хвороби. Якщо найгірше має статися, і працівник, загиблих на виробництві, страхування буде платити допомог у разі смерті залишилися в живих, а також деякі витрати на похорон. Так, якщо ваш працівник травму на роботі і у вас є оціночного охоплення робітників, вам не доведеться турбуватися про оплату цих витрат зі своєї кишені.

Там інша важлива вигода для вас як роботодавця: охоплення зайнятості відповідальності входить в політиці вашої робочої оціночного захищає вас від сплати високих гонорарів адвоката або великих населених пунктів, якщо працівник стверджує, що ваша халатність, недбалість або нездатність забезпечити безпечні умови праці викликало аварії або травмі.

Чи повинен я платити за освітлення оціночного робітників за себе?

У деяких штатах, власників, співробітників, партнерів та інших учасників, компанія може виключити себе зі страхової виплати «робочих» свої власні компанії. Якщо у вас є гарне медичне страхування і страхування на випадок інвалідності політики, розглянути ваші ризики низькі, і хочете заощадити на премії, це може бути хорошим вибором для вас.

Що робити, якщо я хочу анулювати мою політику оціночного робочим?

Практично в кожній державі, страхова компанія може зарядити і зберегти мінімальну премію, коли політики компенсації робочих скасовується. Так що, якщо ви купуєте політики компенсації робітників і скасувати його через два місяці, ви все одно зобов’язані мінімальна премія, яка може бути набагато більше, ніж вартість двох місяців охоплення. У деяких штатах, мінімальна премія може працювати від кількох сотень доларів до більш ніж $ 1000. Таким чином, читати дрібний шрифт, перш ніж ви вирішите скасувати політику компенсації ваших працівників, і переконайтеся, що він буде реально заощадити вам гроші.

Що таке премія аудиту?

Компенсації премія Ваша робітників залежить від кількості людей, яких ви на роботу і який ризик класифікації тих співробітників потрапляють в, заснований на сферу кожної людини зайнятості. Щоб визначити ці цифри, ваш оператор буде проводити щорічний аудит і встановити премію працівникам вашої компанії компенсацій страхових премій за політику періоду відповідно. Важливо відзначити, що протягом звітного періоду, перевізник може відрегулювати премії та результати поточний період і виконати налаштування, щоб покрити зворотну співробітників і класифікації ризиків, які були понесені під час попереднього періоду політики.

Що я можу зробити, щоб мінімізувати мою премію?

Аудит помилки можуть призвести до втрати коштів, або може зайво роздмухують робочим Вашої компанії компенсацію страхової премії, тому дуже важливо, щоб підготуватися. Призначити знаючих Контактна особа для аудитора, хто знайомий з роботою ваших співробітників. Будьте впевнені, щоб забезпечити точну і детальну інформацію, тому що без цього, аудитор може припустити найгірший сценарій для ризику і збільшити премію. Перегляньте свої документи заробітної плати, щоб переконатися, що вони дозволять аудитору легко вирватися оплату понаднормових і дисконтні його назад разів поспіль, як це дозволено в більшості (але не всі) держави «робітників» правила компенсації. Ваші платіжні відомості повинні також відображати фактичний час, витрачений кожним співробітником в кожному з різних категорій у повітрі робочої зони. В іншому випадку, всі з заробітної плати працівника буде йти в найдорожчий класифікація застосовна. Якщо ваша компанія використовує 1099 субпідрядників, показати страхові свідоцтва документування того, що вони мають страхового відшкодування своїх працівників.

Що робити, якщо у мене є співробітники в декількох станах? (Добре, що зробити Top 11 питання).

Це дуже важливо, щоб зламати вашої заробітної плати державою. Якщо ви не надасте страхової компанії з точною інформацією про заробітну плату у вас є в кожній державі, де робота зроблена, страхової компанії, досить імовірно, не платять претензій, які відбуваються у незареєстрованих держав, навіть якщо загального фонду заробітної плати у звіті, є точною. Переконайтеся, що особа, яка має справу аудит у вашому офісі усвідомлює і має доступ до точної інформації про поза станом виплати заробітної плати, і що перевірка повністю завершена.