загальну політику страхування, надаючи вам міцну основу для виконання бізнес-операцій

Ramnath Kashyap є трейдером, який займається в дерев’яних декоративних елементів. Його офіс розташований в красивій долині Кашміру, звідки він перевозить всі вироблені матеріалу різних частинах країни, але, як кожне тіло знає, Кашмір був активним зоні терористичної діяльності за останні багато років. Завдяки цьому багато разів, бізнес пан Kashyap постраждала багато. Двічі, його офіс був спалахнув вимкнений, ці садистські соціальних елементів, за рахунок чого він переніс великі втрати варто рупій. Не тільки фінансові втрати, але його нездатність поставляти замовлення також позбавило його добру волю на ринку в результаті залишивши незмивна пляма на його бізнес-профіль. Але не більше, як зараз пан Kashyap має загальний страховий поліс на його боці. Ця політика охороняє його від втрати сталися через таких інцидентів. Генеральний страховий поліс в сьогоднішній час має багато значення для людей суспільства, яка включає в себе головним чином людей бізнес-класу.

Говорячи більш детально на тему «загальне страхування». Це поняття в галузі страхування, яка охоплює всі нематеріальні аспекти життя, крім самого життя, що розглядається в рамках політики «страхування життя» назву. Під загальною страховий поліс, людина отримує кришкою від усіх видів поштовхів неотесаний організованого людини (будь то навмисно чи ненавмисно) або в силу характеру. Таким чином, загальна політика страхування пропонує охоронця абонента від усіх видів небезпек, таких як крадіжки, пожежі і т.д. Як було сказано раніше, він навіть захищає людину від жахів природи у вигляді повеней, цунамі і навіть землетрусу. Землетрусу, який є одним із широко поширене явище навколо Землі, була подією, яка просунуло популярність цієї політики. Не тільки збиток, нанесений землетрусом, але випадки такі як недавні повені Орісса і не забувати руйнівного цунамі припливу який обрушився індійським берегів в 2006 році, були головних співробітників в стимулюванні попиту рівня генеральних домену страхування. Як правило, загальний страховий поліс на максимальний термін перебування на один рік. Ідеальна пропозиція для таких трейдерів і для сімей, це є одним з аспектів страхування, де люди можуть отримати свої особисті активи та інші аксесуари застрахований. Для людей, які в бізнес-професії, він може творити дива, що забезпечують страхування запасів сировини і матеріалів, страхування офісу та інших пов’язаних з бізнесом товарів.

Тим не менше, після недавніх терактів в Мумбаї, була крута екскурсія попиту рівні загальної страховий поліс. Причина, ну це тому, що ці інциденти були одкровенням для людей, що живуть у столичному які досі думали, що тероризм обмежено до кордону вирівнювання областях. Але 26/11 нападів, звичайно, довести, що Немезіда тероризму, нарешті, проростання в міських районах теж, на частку якого припадає крутий похід. З введенням терору заснована загального страхового поліса, більшість людей не тільки із середньої частини класу, а також з бізнес-класом не ухиляються від ідеї покупки страхового поліса.