загальне керівництво, пакети страхування життя

Канада страхування життя доступні через групу плану роботодавця або через страхові людини, що було придбано в приватному порядку. Держава CLHA статистика, що кількість страхових належить канадцям ділиться порівну між цими двома категоріями. Це означає, що в 2008 році близько 1800000000000 людей належать індивідуальним страхуванням життя, а навколо люди 1500000000000 державної страхової групи.

страхова група життя

Страхова група життя, як правило, включені в частину нормального пакети винагород працівникам. Група страхування може надати співробітникам суми страхування життя, що становить в цілому приблизно в два рази розмір заробітної плати працівника. Це також є необов’язковим для працівника на придбання додаткового страхування життя групи для його або себе і свого чоловіка. Багато співробітників вирішите це зробити через доступною ставки страхових внесків.

індивідуальне страхування життя

Індивідуальне страхування життя поділяються на дві категорії. Це включає в себе постійне страхування життя і терміну страхування життя. Постійне страхування життя пропонує страхування протягом усього життя застрахованої особи. Є багато різних типів постійних страхування життя. Наприклад, там просто по страхуванню життя, який пропонує гарантовані премії. Проте, є і дуже просунутий комбінаціями покриття, які пропонують варіанти інвестицій з податковими перевагами. Ці типи постійного страхування життя включають універсальне страхування життя й участі цілому по страхуванню життя.

Існує дешеві термін страхування життя доступні. Термін страхування життя розроблений, щоб бути доступним для багатьох різних людей. Термін страхування життя пропонує доступні захисту для різних людей, які мають особливі потреби, які повинні зникнути в певний проміжок часу. Наприклад, дешеві термін страхування життя доступні для чоловіків і жінок, які шукають іпотечного захисту. Термін страхування життя є дуже популярним завдяки доступним премій, які зазвичай збільшують після заданою періодичністю. Ці інтервали зазвичай тривають від десяти до двадцяти років. Існує навіть тип Канада страхування життя, який закінчується після чоловіка і жінки досягають у віці між 75 і 85.

Універсальне страхування життя

Універсальне страхування життя є тип страхового покриття, в яких політика власника додає додаткові преміальні виплати. Ці страхові внески спрямовані на інвестиційну складову, яка розроблена в рамках політики. Ці інвестиції завжди контролюється страхувальника. Роблячи ці інвестиції, страхувальник отримає дохід, який не обкладається податком на прибуток. Коли страхувальник помирає, страхова компанія забезпечить покриття та інвестиційної компоненти, які виплачуються для бенефіціарів. Бенефіціари отримують цю суму грошей, не турбуватися про зниження податків.

Бере участь цілий страхування життя

Бере участь цілий страхування життя є типом Канада страхування життя, що забезпечує постійний захист страхування чоловіків і жінок. Ці чоловіки і жінки також мають можливість потенційної можливості отримання дивідендів політики. Дивідендної політики, як правило, розраховується з урахуванням інвестицій, претензії, і загальне враження рахунок страхувальника.

Дивіденди, отримані через участь цілому по страхуванню життя можуть бути використані для придбання додаткового життя Канади страхового покриття. Крім того, ці дивіденди не вважається оподатковуваного користь політики власника. Існує ніяких сумнівів, що участь цілому по страхуванню життя є відмінним вибором для чоловіків і жінок, які хочуть отримати додаткове страхування життя, яка не обкладається податком.