загальне керівництво, Вірджинія медичного страхування

Будучи жителем штату Вірджинія і шукає інформацію про медичне страхування? Ви, можливо, перевернути пачок сторінок і натиснув багато інтернет-посиланнях при пошуку Google або Yahoo! з різними ключовими словами. Ми пропонуємо в якості загального керівництва, пов’язані з медичним страхуванням у штаті Вірджинія, який може озброїти вас купити поліс медичного страхування, який відповідає вашим потребам, щоб найкращим ступеня.

Більшість жителів штату Вірджинія безрезультатно страхування від своїх роботодавців у вигляді групи медичного страхування. У цій політиці, частину витрат на медичне обслуговування оплачуються роботодавцями. Як правило, премії, які споживач повинен сплатити впадуть на 16-27% від загальної вартості. Це дивно дізнатися, що сума премії за медичне страхування групи не залежить від вашого здоров’я і здоров’я членів вашої родини, а, швидше, на загальний стан здоров’я групи, які складають співробітники, які описані в даному плані.

Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю ви могли б претендувати на невелику групу плану у Вірджинії, однак, щоб мати право на цей план, ви повинні мати 2 або більше співробітників, які мають право. Кожен з цих працівники повинні працювати принаймні 30 годин на тиждень.
Хоча, що проживають у Вірджинії і шукаєте план медичного страхування, ви повинні спробувати, щоб претендувати на програму Medicaid. Вона випускає карту Medicaid які ви можете показати вашому доктору, призначення і, якщо це лікар у мережі програми Medicaid, держава буде розплачуватися за призначення мінус будь-якого іншого медичного страхування ви можете мати. Амбулаторне стаціонарної допомоги, лабораторні послуги, догляд за хворими на дому, медичне обслуговування вдома, транспортування необхідного для отримання медичної допомоги (швидка допомога поїздку), та інші послуги, які включені в цей план.

Є хороші варіанти для людей, щоб скористатися приватним медичним страхуванням від різних компаній в штаті Вірджинія. Деякі зі страхових компаній, які пропонують широкий спектр страхових планів Вірджинії включають Етна, Американський національний, Гімн Блакитного хреста і Блакитного щита, Assurant, CareFirst Blue Cross, Blue Shield, кельтські, золоте правило, Велика американська, Humana Один з них, МАК, Kaiser Permanente, Патріот охорони здоров’я, Солера стоматологічне і UniCare. На відміну від випадку страхова група здоров’я, приватне медичне страхування в Вірджинії б обчислити його плата, заснована на ваше здоров’я. При купівлі медичного страхування у Вірджинії з приватними компаніями, необхідно подбати про деякі аспекти будь-якої політики, які включають:

1. Що саме медичне страхування догляду включати?

2. Яка вартість преміум і скільки коштують франшиз?

3. Якщо вам потрібно звернутися до фахівця лікаря, потрібно рефералів?

4. Якщо у вас є вже існуючі медичні умови, робить поліс страхування здоров’я приховати це?

5. Якщо вам потрібно вагітності чи догляду за дитиною, чи політика забезпечують це?

6. Регулярні огляди, аптека, та невідкладної медичної допомоги, включені чи ні?

Після того як ви домоглися того, що ці точки піклуються, ви оснастили себе деякі базові знання в розумінні план медичного страхування в штаті Вірджинія. З трохи більше зусиль на порівнянні деякі цитати медичного страхування, ви можете зробити свій вибір.