завищених планів медичного страхування для студентів

Коли говорять про реформу охорони здоров’я перетворилася на молодих дорослих, вона зазвичай подається, щоб використовувати їх як політичний футбол. Або вони є “молоді Непереможні”, які повинні бути змушені суворі покарання мандатів купити план медичного страхування, або вони є мучениками сплачувати вищі премії для підтримки людей похилого віку, а дефіцит бюджету передається на їх покоління. Незважаючи на ці стереотипи, багато студентів визнали необхідність наявності медичної страховки. Багато хто з них підпадають під їх батьків медичних страхових полісів; Палати представників законопроект дозволяє молодим дорослим, щоб залишитися на цих планах, поки не відвернуть 27, набуває чинності негайно. На жаль, не всі члени цієї вікової групи так пощастило. У штаті Массачусетс, де, маючи медичного страхування є обов’язковим, недавні дослідження виявили, що студенти платять більше за більш низької якості медичної допомоги.

Багато молодих людей вирішили купити високої франшизи планів медичного страхування, які часто є ідеальними для здорових осіб з низьким ризиком. У свою чергу, вони платять нижчі премії. Хоча багато людей добре обізнані про компроміс притаманні такі плани, досить багато з варіантів ринку по відношенню до студентів не відповідають мінімальним стандартам, необхідним охоплення всіх інших політик реформи охорони здоров’я держави. Наприклад, амбулаторно переваг, таких як відвідування лікаря і ліки за рецептами сильно обмежені в порівнянні з аналогічними планами підвищений до широкої громадськості. Крім того, більшість цих планів ковпачок лікарні компенсації в $ 50000 на рік. Госпіталізація може бути дуже дорогим, і лікування серйозних захворювань можуть коштувати сотні тисяч доларів. Якщо студент з діагнозом раку або потрапляє в страшну автокатастрофу, вони можуть отримати ще один удар після того, як вони отримують свої рахунки. Не є метою медичного страхування для захисту від непередбачуваної хвороб і нещасних випадків?

Плани медичного страхування призначений студенти не заповнити відсутність якість з низькою ціною. Звичайно, вони коштують недорого у порівнянні з повної вартості окремого медичного страхування студенти можуть купити на відкритому ринку. Однак демографічні в цілому не отримують високі доходи, що залишає регулярні страхові поліси, які покривають стандартне лікування поза досяжністю. Тим часом, суспільний вибір субсидуються державою для Аналогічним осіб з низькими доходами не для них відкриті. Студенти, чиї батьки не можуть або не буде тримати їх на план медичного страхування мають порівняно невелику кількість інших варіантів. Ті, хто працюють, як правило, зайняті у неповний робочий день, які є надзвичайно навряд чи запропонує доступного медичного страхування. Навіть невеликий відсоток одружених студентів не пощастило в придбанні страхування через своїх подружжя, так як їх друга, ймовірно, в тій же віковій групі і в подібному скрутному становищі.

Приватні медичні страхові компанії були звинувачені в масивних заробляти прибуток і передає ці витрати на споживача. Плани медичного страхування ринку по відношенню до студентів в значній мірі уникли цієї перевірки, але їх прибутку виявляються набагато більш шокуючим. У середньому, такі плани були знайдені витрачати набагато більший відсоток премій на адміністративних витратах і прибутку, ніж середній план медичного страхування в штаті Массачусетс. Учасниками державних університетів, які часто відвідують через доступність, які викололи ще далі – плани сприяли їх коледжів витрачають до 45% на витратах пов’язаних з медичною допомогою!

Кілька організацій лобіювання, щоб змінити систему і зробити покупку планів медичного страхування, більш справедливим для студентів. Додавання потенціал медичних борг поверх збільшенням кількості студент кредитів. Регулятори план, щоб допомогти коледжів і університетів купівлю страхової групи більш ефективно. Деякі страховики можуть планувати на студентів вибравши будь-яку план з першої таблиці компанії вони бачать на території кампуса у відповідність з мандатом, і широка громадськість не приймає повідомлення. З Палати представників проходження реформи охорони здоров’я на національному рівні, тим не менш, це може змінитися. Там, ймовірно, буде більше тиску на страховиків, як все більше студентів, що мають подібні, поступається плани.