забігаючи вперед, чого очікувати від страхової галузі в найближчі роки

Наприкінці першого десятиліття нового століття підходи, страхові компанії усвідомлюють необхідність змін та інновацій в своїй галузі. Актуальність щоб зробити ці зміни підкреслюється кількома зовнішніми силами, які будуть продовжувати формуватися протягом найближчих кількох років. Страховики повинні почати підготовку до майбутнього, як культурні та екологічні зміни, технологічні досягнення, глобалізація та охорони здоров’я у світі, питання виникають.

Для вирішення оперативних завдань постійно в страховій галузі, впровадження нових технологій буде мати вирішальне значення. Вимоги ринку змушує страховиків, щоб поглянути на те, як включити реальні інновації в бізнес-модель, а не тільки застосуванням оптимізації для продукції, процесів і послуг.

Для захисту від існуючих і нових конкурентів, таких як мас-маркет роздрібної торгівлі, від життєво важливих розкуповують акції свій ринок, страховим компаніям потрібно буде застосовувати нові технології та інновацій для бізнес-модель, щоб налаштувати на мінливі потреби споживачів.

Задоволення потреб малого бізнесу

Досі страховики зазвичай упакувати існуючих продуктів, як “нові” і споживачами не купив те, що вони були надані. З більшою частотою, споживачі розуміють, що вони хочуть і не хочуть, а якщо страхові компанії чинять опір інноваціям, цей зсув може вплинути на їх діяльність.

Є більше власників малого бізнесу, ніж будь-коли раніше – повністю змінити ландшафт бізнес-потреб споживача. Власники бізнесу падають по обидві крайності, коли справа доходить до малого бізнесу Страхування відповідальності: ті, що ціни попиту на сировинні товари, і ті, які вимагають високоякісної політики. Обидва вони дуже різні за їх бажання і потреби, а також страхові компанії повинні диверсифікувати свої пропозиції для задоволення цієї потреби.

У той час як потреби малого бізнесу змінюються у всіх секторах і невеликі відповідальності бізнес продовжує розвиватися, консалтингових інформаційних технологій та комп’ютерних підприємства мають більш виразні зміни та вразливості з’являються в більш швидкому темпі. Одним з таких змін є глобалізація. Страхові компанії повинні реагувати на цю зростаючу потребу з інноваційними пропозиціями в їх страхування цивільної відповідальності. Вони повинні інтегрувати нові технології в їх власної промисловості, щоб вони могли адекватно обслуговувати IT і комп’ютерної індустрії.

Тенденцій, що впливають на страхування

На додаток до глобалізації, демографічні зміни в потенціалі торкнеться страхування для споживачів, агентів, брокерів, страхувальників та інших фахівців. Зміни в робочу силу демографічних зажадає роботодавців внести корективи в застарілі відповідальності страхових полісів і страхових компаній повинні бути досить динамічним, щоб йти в ногу з цими змінами.

Інший рушійною силою ринку актуальність для зміни технологій, і, зокрема інформаційних технологій. У нього є потенціал, щоб вирівняти ігрове поле страхової галузі. Технологія відкриває двері для більшої страховий продукт серед пропозицій нетрадиційних організацій, таких як Kroger в США і Tesco у Великобританії. У той час як нетрадиційні організації в першу чергу пропонуємо особистого страхування, страхування малого бізнесу, можливо, відповідальності не надто далеко.

Щоб залишатися конкурентоспроможними, страховики розуміють, що співпраця має важливе значення для інновацій. Співпраця може виходити від побудови відносин з постачальниками, конкурентами, колегами, співробітниками та іншими зацікавленими сторонами. Страховики також повинні дотримуватися інші галузі промисловості, щоб зібрати нові перспективи.

Щоб по-справжньому включити інновацій в нові бізнес-моделі і доживає до першого десятиліття нового століття, взаємодія із споживачами буде набувати все більшого значення. Страховики повинні захопити зворотного зв’язку власників бізнесу, щоб переконатися, їх страхування відповідальності перевищує очікування.