забезпечити мою сім’ю-комплексний погляд на захист, що є найбільш важливим для Вас і Вашої родини

Як транспортні засоби стали більш популярними в 20-х і 30-х, вплив, який він справив на американській родині було далеко йдуть. З економічної точки зору, транспортні засоби дозволили людям, щоб дістатися до своїх робочих місць і вантажів ефективно. Це створило грізну місце в структурі економіки США під час буму років. Це і зростання фізичної інфраструктури, необхідної для підтримки такої швидке зростання в кінцевому підсумку призвело до необхідності страхування автотранспортних засобів для покриття витрат, отримання травми і тілесні ушкодження, фізичні ушкодження infrastrcture і пошкодження самих транспортних засобів. Авто страхування принципово підпадає під деліктного права. Делікту відбувається, коли порушення, або «цивільного правопорушення, в цілому надають на майно іншої особи або шкоду іншій людині. Це може бути простежена до 2000BC в кодексі Хаммурапі, де перші письмові згадки про страхування знайдено. Коли більшість подорожі було зроблено у відкритому морі, кораблі були великі активи власнику. Іноді корабель буде втрачений для піратства, бурі або навіть недоліки в будівництві. Кораблі інвестори будуть брати страхові поліси на кораблях, щоб покрити збитки, які можуть понести. Ідея залишилася незмінною з початку-якщо хтось завдає шкоди іншим особам “власності або особою, має бути політика з обліку за збиток, нанесений однієї або обох сторін. Навіть дивно страхові поліси можуть бути прийняті, як голос або смакові рецептори. Lloyds Лондона хвацько гарантованого такої політики. В даний час практично всі живуть у Сполучених Штатах або в один час був страховий поліс. Найбільш поширений вид страхування є автострахування.

Страхування автотранспортних засобів доручено кожна держава в тій чи іншій формі. Багато держав просто вимагають страхування відповідальності, а деякі вимагають більше уваги, ніж іншим. Ми збираємося розповісти, що різні види авто страхування і які ліміти покриття означає для вас, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення при виборі вашого наступного політики.

Страхування відповідальності є мінімально необхідним в штаті Вашингтон. Межі 25/50/10, іншими словами $ 25 000 на людину, $ 50 000 за кожен випадок за нанесення тілесних ушкоджень і $ 10000 для майнової відповідальності ушкоджень. Так скажімо, ви вирішили просто піти з державними мінімумів на вашому авто політики. Через тиждень, ви ведете машину і дивитися вниз протягом 3 секунд, але не бачать червоне світло перед вами. Ви врізатися в задню частину $ 70 000 BMW, який працює в іншій $ 30 000 Toyota, що мають разовий автокатастрофу. Тепер ви страхування буде платити до $ 10000, але ви тепер на гачок решту $ 90 000. Це лише один з прикладів не так часто зустрічається сценарій в установки щоденного водіння, особливо в міських районах, як Сіетл або Bellevue.

Тілесні ушкодження-(BI) забезпечує покриття за нанесення тілесних ушкоджень претензій від тих, кого ранить автомобіліста в аварії. Іншими словами, це покриває автолюбителів, якщо вони винні в аварії і люди в автомобілі, які постраждали піддаються травмам. Медичні рахунки, включаючи швидку допомогу, візитів до лікаря, хірургії, і лікарняні рахунки підпадають під цю категорію.

Відповідальності за шкоду власності-

Даний покриття охоплює будь майновий збиток третім особам (наприклад, пошкодження автомобіля іншої людини або іншого особистого майна, які автомобіліст заподіює або відповідальність). Відповідальності Матеріальні збитки надає фіксовану суму в доларах покриття за шкоду, яка застрахований водій стає юридично зобов’язаний виплатити в результаті нещасного випадку або інших недбалості. Автокатастрофи сценарію, описаного вище, будуть враховуватися відповідно майнової відповідальності за умови відсутності пошкоджень постраждалих не надходило. Однак це не тільки до іншим транспортним засобом особам. Якщо ви врізатися у ваш будинок сусідів, перекинула свою поштову скриньку, або вдарив припаркований автомобіль, ви будете нести відповідальність відповідно PDL.

незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів відповідальності

Це дуже важливо для покриття піклуватися про вас і вашої родини. Якщо водій незастрахованих б’є вас, або ви блискавичний жертву, незастрахованих охоплення автомобіліста буде платити за медичні рахунки, де в іншому випадку, ви б стали на свій розсуд. У багатьох державах, це покриття не потрібно за законом. Незастрахованих страхування цивільної відповідальності автомобіліста призначений для покриття збитків тілесні ушкодження тільки. Ви також охоплені, якщо ви за кермом чужого автомобіля (з їх дозволу) або від збитку, понесеного якщо автомобіль вдаряє вас. Underinsured покриття вмирає, коли хтось може стати причиною аварії, але не має достатнього страхового покриття всіх медичних рахунків. У цьому випадку страхування на вини людини виплачує до максимуму, а потім ваш UIM охоплення платить за решту рахунки, до межі власної політики. Це дійсно один з найважливіших покриття, щоб тримати у вашому особистому панелі інструментів страхування. Це гарантує фінансовий результат серйозної аварії за участю вас і вашої родини, в яких медична допомога не потрібна.

Медична платежів (так звані MedPay) охоплення платить за медичні витрати, понесені Вами і Вашим пасажирам після аварії. Ви також охоплені, якщо ви за кермом чужого автомобіля (з їх дозволу) або від збитку, понесеного якщо автомобіль вдаряє вас. MedPay платитимуть незалежно від того, хто в результаті нещасного випадку, хоча, якщо хтось інший винен ваш страховик може суброгації проти них, тобто він буде вимагати відшкодування збитків від іншої сторони.

Особиста захисту травми, інакше відомий як «PIP» охоплення платить за медичні витрати і втрати у заробітній платі для Вас і Ваших пасажирів, які отримали травми в результаті нещасного випадку. Він також охоплює витрати на поховання. PIP потрібно в 16 штатах.

Це стандартні покриття твій страховий агент повинні переходити з вами при виборі правильної політики. Після правильного обмеження на ці покриття має важливе значення. Як і нещасна людина, яка не бачив червоне світло, хороший шолом в задню частину $ 90000 варто майна з усього за $ 10 000 в майнової відповідальності збиток не збирається врятувати людину багато.

Для тих, які дійсно приймають їх страхове покриття за роги і цінувати те, що страхові світу з-розуму дійсно приносять, є додаткове освітлення, що багато компаній пропонують, щоб зробити вашу жити трохи легше. Прокат покриття відшкодування платить за оренду автомобіля, якщо ви автомобіль пошкоджений або вкрадений. Будьте впевнені, щоб завжди перевіряти наявність за день обмеження в доларах США і загальної максимальної, щоб переконатися, що ви отримуєте гарне співвідношення ціни і премії долар.

Якщо ваша машина зламається, а на дорозі, буксирування та праці охоплення платить за буксируванням компанії, щоб забрати ваш автомобіль і отримати вам на вашому шляху!

GAP покриття відмінно підходить для покупців нових автомобілів, він платить різницю між фактичною грошової вартості транспортного засобу та суми, що залишилася на Ваш автомобіль кредит, якщо ваш автомобіль склали. Дійсно зручно, якщо ваші внаслідок нещасного випадку, що це не ваша вина.

Кожен повинен ризикувати йти на всі страхові варіанти з їх страховим агентом, щоб знайти потрібний пакет у відповідності зі своїми індивідуальними потребами. Якщо ви хочете безкоштовно відгук, будь ласка, зв’яжіться з нами по 425-208-0035 або відвідайте Prostar Агентство по страхуванню.