забезпечити ваше здоров’я з Медігеп план страхування

З основною політики Medicare Медігеп план медичного страхування ви можете забезпечити своє майбутнє. Є дванадцять Медігеп страхові плани, доступні на ринку, яка повинна нести витрати, які не є частиною вашої оригінальною політики Medicare. Ці Медігеп страхових планів названі як через L, відповідно, і кожна з цих політик мають свій власний набір охоплення вигоди. Ці Медігеп плани медичного страхування продаються і повністю у веденні приватних медичних страхових компаній тільки. Як вже говорилося раніше, що кожен з Медігеп політики має свою власну поліса комплект тому при виборі вашого Медігеп плани, які ви повинні бути дуже обережні, щоб вибрати той, який відповідає вашим потребам. У цьому контексті слід відзначити, що частина Medicare політика розглядається як найбільш основний план і, отже, все, що Медігеп план, який ви можете вибрати основні переваги Medicare частини плану повинні бути включені в це.

Medicare Частина А і В розглядаються як самі основні плани і тому вигоди від цих планів включені в майже кожен Медігеп плани. Крім цього плани кожного Medigap мають свій власний набір охоплення політики. Це завжди краще, щоб отримати надійшов для Медігеп план протягом тридцяти днів з моменту отримання вашого початкового плану Medicare. І це може бути краще для вас, якщо ви звертатися за допомогою до деяких страховим агентом з вибору вашого Медігеп плани, оскільки вони краще знайомі з охопленням політики та ставки страхових внесків різних компаній. Поряд з цим, ви повинні також пройти пропозицію документами весь план страхування Медігеп, перш ніж вибрати підходящий план Medigap для себе.

Проте, слід завжди мати на увазі, що Медігеп плани медичного страхування лише доповнювати плани і не можуть бути продані окремо. І тому, щоб отримати надійшов для Медігеп план, який ви повинні спочатку мати оригінальний політики Medicare під рукою. А щоб отримати максимальну вигоду і скорочення витрат у премії, що підлягає сплаті найкраща річ, щоб зробити, це отримати вступив на Медігеп плану протягом тридцяти днів отримання вашого початкового плану Medicare. Але разом з тим це також слід зазначити, що Медігеп страхових планів не працює з будь-якої іншої політики, окрім Medicare Original Medicare. Тому, якщо ви перейдіть на план Medicare Advantage з вихідної політики Medicare ви не можете використовувати ваші плани Медігеп якщо ви не повернутися до Original Medicare.

Тим не менш, до 2010 року там буде деякі нові катери і зміна стандартних планів Медігеп. Два нових планів M і N повинні бути включені в список стандартного політикою Medigap. Вважається, що ці два плани збираються знизити ставки страхових внесків та будуть містити багато більше користі, ніж існуючі плани. Тому на час, щоб помітити, що реальні зміни йдуть за рахунок впровадження цих нових планів. Але на думку експертів, вважається, що нові плани збираються виявитися більш вигідним для бенефіціарів і тому сподівався, що багато популярних виборів після їх запуску.