забезпечення, що ми розуміємо і вибрати правильний страхування життя

Як ми ростемо як особистості так ростуть наші обов’язки, будь то автомобіль виплат, іпотеки або приносячи нове життя в світ. Хоча ми, можливо, не подобається всі ми в кінцевому підсумку того, щоб розглянути нашу фінансову захист на якомусь етапі в нашому житті, і це зазвичай починається зі страхуванням життя. На жаль, багато хто приймає перші політики, яке створюється і їх і мати ‘, який зробить відносини “, є багато продуктів, доступних призначених для різних потреб. Варто знайшли час, щоб зрозуміти політику, з метою забезпечення ви отримуєте праву кришку для вас за найбільш конкурентоспроможною ціною.

Хоча, коли ми думаємо про страхування життя ми схильні вважати, що термін гарантії, політика, яка буде виплачувати одноразову про смерть і покриє вас протягом встановленого часу є й інші продукти, доступні, що буде більше відповідати вашим вимогам.

Навіщо нам потрібно страхування життя так чи інакше? Коли ми починаємо будувати сім’ю і наші обов’язки ростуть так наші фінансові збільшенням зобов’язань. Ніхто з нас не хотів би, щоб наші близькі боротьба, якщо відбудеться найгірше, страхування життя забезпечує їм одноразової або щомісячного доходу ви повинні минуться, щоб покрити фінансові зобов’язання, щоб вони не доведеться турбуватися.

Там чотири основні форми покриття, термін гарантії є найпростішим і поставляється в двох формах у будь-який фіксований рівень покриття або зниження рівня кришки. Багато вивезти термін гарантії, щоб покрити свої іпотечні кредити, вона забезпечує покриття протягом певного періоду, як тільки цей період пройшов кришку припиняється. Рівень страхових термін забезпечує фіксоване рівень покриття протягом терміну дії поліса, це часто використовується для інтерес тільки для іпотеки в якості основного не зменшується протягом строку, як ви тільки погашення відсотків.
Зниження Термін страхування є альтернативою рівні термін і часто використовується для погашення іпотечного або будь-який більш кредит, який погашається протягом довгого часу. Рівень покриття зменшується з плином часу відповідно з рівнем заборгованості. Зменшення кришка буде дешевше, ніж рівень, що і страхової суми протягом терміну дії політики менше.

Що робити, якщо ви не хочете одноразово на смерть, що, якщо ви, а щомісячний дохід? Альтернативою є сімейне посібник політики доходів, а не платити гулю на смерть в інтересах сімейного доходу план забезпечить щомісячний дохід в кінці терміну, якщо відбудеться найгірше. Цей тип політики виявилася дуже популярна серед тих, хто не хочуть клопоту інвестування одноразової і хочете душевний спокій, знаючи є гарантований щомісячний дохід.

Ви, можливо, помітили, що всі політики згаданих досі виплата буде тільки протягом певного періоду часу. Після цього періоду часу перестає політики завершується, і немає ніякого покриття або виплати. Якщо ви хочете, щоб гарантувати суми, якщо відбудеться найгірше ви повинні розглянути цілу поліса страхування життя.
Все життя робить те, що він говорить, поки ви підтримуєте політику премій то план гарантовано виплатити одноразово на смерть. Як ви можете собі уявити, у зв’язку з характером продукту і той факт, що вона буде охоплювати вас для всього вашого життя і буде виплата по смерті в будь-який час премії коштують дорожче, ніж ті, з терміном політики забезпечення. Все життя часто використовується для наслідування податкового планування і з багатьма у вас є можливість зв’язати страхової суми до рівня інвестиційної хоча це збільшує ризик прийняті як ми всі знаємо інвестицій може як падати, так і зменшуватися.

Це включає в себе чотири основних види страхування життя від простого гарантія якості продукції термін вся життя політику вони призначені для різних потреб. Важливо зрозуміти прикриттям і обмеження, накладені на політику з самого початку, як ви не хочете йти виплати щомісячних премій і виявили, що кришка не робити те, що ви від нього хочете.

Як і в будь-якій страховій коли у вас є хороші базові знання продукту важливо, щоб навколо магазину. Запит котирування від низки постачальників гарантує вам одержання конкурентоспроможної цитати, страховикам страхувати політики по-різному, і можна добре бачити вас як більш низький ризик, ніж інший і таким чином запропонувати вам більш низькі премії.