забезпечення спокою зі страховими планами

Але питання, який тут виникає, наскільки важливим і значним ці плани? Почнемо з того, та ці страхові плани є важливими і значущими. І, купуючи плані стало набагато простіше. Можна купити план, а також онлайн. Або просто подзвонити і страховий агент приходить у ваш будинок, щоб допомогти вам у виборі політики, яка найкраще підходить вам.

Купівля план допомагає страхувальником в ухиленні від небезпеки втрати контингенту. З планом, можна легко охоплюють такі області, в тому числі збитки, заподіяні в результаті пожежі, смерті, крадіжки зі зломом і небезпекою морі. В даний час існує цілий ряд страхових компаній в Індії, які тримають на впровадження нових та інноваційних страхових планів, щоб задовольнити потреби і очікування людей. Страхування життя корпорація Індії (ТВК), Макс Нью-Йорку зі страхування життя, страхування життя Aviva, ICICI Prudential і Tata AIG зі страхування життя є одними з основних страхових компаній в Індії. Як і будь-який інший сектор Страховий сектор в Індії також зазнали величезних втрат у зв’язку з світовою фінансовою кризою. Тим не менш, все зараз набагато краще, і ці компанії в даний час більш зосереджені на своїх клієнтів.

Це лайнер віку і потрібно завжди бути готовим до майбутнього. Ніхто не може зупинити тих, непередбачених подій, які можуть мати місце в нашому житті, і кращий спосіб вирішувати ці важкі часи стає insured.Life страхування, медичне страхування, страхування житла, автострахування та страхування подорожей є одними з найбільш популярних страхових плани в Індії. Крім того, ці 5 страхових планів, є цілий ряд інших планів, а також, які людина може вибрати залежно від його / її вимог.

План Страхування життя: з метою страхування життя, людина може забезпечити фінансову безпеку його / її сім’ї, навіть у його / її відсутність. Це ідеальний план страхування для людей, які хочуть, щоб їх сім’ї фінансово благополучна в їх відсутність.

План медичного страхування: план медичного страхування стало свого роду необхідністю в сучасному світі і надає вам щит проти здоровенний витрати на лікування. Навіть уряд тепер просить Страхування регулювання та розвитку (IRDA), щоб підняти верхній віковий межа до 70 з нинішніх 65 для політики в галузі охорони здоров’я. Там може бути зниження страхових внесків, а також, які заряджаються від літніх людей.

Головна Страхування плану: В Індії, купівля будинку не що інше, як велике свято. Однак, як страхові компанії говорять, святкування покупки житла не є повним, поки ви не купите План Головна Страхування. З планом страхування будинку, ви можете захистити своє житло від техногенних та стихійних лих, як крадіжка зі зломом, крадіжка, пожежа і землетрус.

Автострахування автомобілів: страхування план для ваших транспортних засобів і діяти в якості захисту щитом проти застраховані збитки.

План подорожей Страхування: Страхування подорожей допомагає страхувальником у мінімізації фінансових ризиків, які можуть виникнути через скасування поїздки, медичної допомоги або при настанні події, як затримка або пропустив від’їзд.

Проте, перш ніж купувати страховий план, спробувати з’ясувати, що ви хочете від політики, і політики пропонують ті ж переваги. Трохи поговорити зі страховим агентом може допомогти вам у виборі правильної політики. Навіть, можна вибрати на послуги фінансових веб-сайт, який допомагає людям у виборі планів, які підійдуть їм краще.