забезпечення належного покриття з низькою страхової вартості

Є так багато страхових компаній і так багато варіантів. Як зробити голови і хвости все це? Ви можете вибрати агента, але деякі агенти будуть знати вас не влаштовує прийняття рішень про зобов’язаннях і франшиз. Вони можуть запропонувати покриття ви не потребуєте. Якщо ви вирішите ваші власні цінності, ви можете піти занадто низько на страхування автомобіля. Для того, щоб гарантувати, що у вас є право суми страхових, запастися знаннями про страхової галузі.

Причиною страхування, щоб допомогти заплатити за шкоду, ви несете відповідальність за не применшуючи ваших активів. Сума страхових необхідні варіюється від людини до людини. Занадто мало покриття може призвести до позовів і вилучення активів, щоб заплатити за те, що ваша страховка не зробив. Занадто багато охоплення трата грошей. Кращим низькою страхової вартості автомобіля є баланс між усіма покриття суми за справедливою ціною. Котирування Страхування автомобіля може допомогти вам вирішити, якщо ви платите занадто багато за страховий поліс.

Зіткнення охоплення платить особистого шкоди для власника поліса. Хтось з машину вартістю $ 30 000 буде потрібно більше уваги, ніж зіткнення людини з автомобіля коштує $ 2000. Освітлення зіткнення зазвичай платить тільки за оціночної вартості транспортного засобу, а не фактичної вартості або відновної вартості. Ця сума може бути скоригована в міру вашого віку автомобіля. Навіщо влаштовувати $ 20 000 зіткнень, коли ваш автомобіль коштує всього $ 5000?

Всебічний охоплення платить за шкоду особистому майну страхувальника у разі відмови від зіткнення збитків, таких як повені, пожежі, крадіжки, пошкодження або тварини. Це також встановлюється зазвичай на основі значення транспортного засобу.

Страхування відповідальності за шкоду платить чужого майна. Якщо людина не має достатніх страхування цивільної відповідальності, вони можуть бути притягнуті до суду і втратити свої активи. Людина з основним багатством потрібно більше страхуванні відповідальності, ніж той, хто орендує будинок і має мінімальні заощадження. Активи включають поточні рахунки, ощадні рахунки, акції, облігації, будинків, транспортних засобів, і заробітної плати. Ця сума є однією з найбільш важливих при купівлі низьким страхування автомобілів.

Тілесне ушкодження лімітах дуже складно, для розрахунку. $ 30 000 може здатися, що багато спочатку, але як тільки ви складете медичні рахунки, рахунки фізичних терапія, втрати у заробітній платі, біль і страждання, $ 30 000 йде швидко. Кращий курс дій тут, щоб перевірити за відділу страхування вашої держави і запитати, що середня претензії травми щороку. Ви можете засновувати своє покриття на цю суму або ви можете вибрати більш високу суму.

Після того як ви з’ясували, скільки страхування є правильним для Вас ситуації, подати заявку на безкоштовне страхування автомобіля котирування. Чим більше, тим краще. У вас буде більше шансів на знаходження низьким страхування автомобіля з більш лапки. Введіть ті ж значення для кожної цитати або використовувати сайт, який дасть вам кілька цитат тільки з однією формою. Це гарантує, що ви отримаєте цитату на ту ж суму страхових по всіх напрямах.