забезпечення безпеки вашого майбутнього страхування на випадок інвалідності

Там може бути раз у житті, коли ви не можете бути в змозі працювати з причини хвороби або іншим захворюванням, тимчасово або на постійній основі. Такий стан може призвести до втрати доходів у цей період. Поки держава не передбачає компенсації у таких випадках через програми соціального забезпечення, багато страхових компаній пропонують занадто страхування від втрати доходу протягом строку інвалідності.

Хоча майже всі страхові компанії пропонують страхування на випадок інвалідності, умови можуть відрізнятися залежно від політики кожної компанії. Оскільки страхові компанії знаходяться в бізнесі, вони тримають свої ділові інтереси в першу чергу. Таким чином, бажано, щоб розуміти наслідки термінами перед купувати страхування на випадок інвалідності. Умови, викладені у програмному документі повинні бути ретельно вивчені, і будь-які двозначності слід уточнити зі страховим брокером.

Інвалідність визначається як захворювання, яке заважає працювати в заняття, яке людина “користується або звик. Коли ви купуєте політики страхування на випадок інвалідності, переконайтеся, що умови політики формулює експрес заявою з цього приводу. Це важливо, тому що у відповідності з умовами багатьом компаніям, інвалідність є станом, який заважає вам бути оплачувану роботу в “будь-який” окупації.

Наслідком цієї істоти, що, хоча ви можете бути не в змозі працювати в окупації ви займалися, перш ніж просто відключити, але можуть працювати в іншому місці, ви б не мати право на отримання допомоги по інвалідності. Тому, для того, щоб ви могли отримувати допомогу по інвалідності, коли ви не в змозі продовжувати роботу, в якій ви досвідчений, умови повинні констатувати, що права нараховуються, коли ви не в змозі слідувати за своєю власною окупації.

Потім перевірте, ліквідації або період очікування, яке позначає час між початком інвалідності, а перший внесок за полісом. Ви можете вибрати для ліквідації період 30, 60, 90 180, 360 або 720 днів. Ваш вибір буде регулювати розмір премії. Більш короткий період ліквідації залучатиме більш високі премії.

Нарешті, перевірте періоду виплати допомоги, яке є час, протягом якого допомога виплачується. Це може бути від 2 до 5 років, залежно від типу політики. У деяких компаній є політики, які охоплюють платежі в розмірі до 65-річного віку. Більш тривалі періоди вигоду мають вищі страхові внески.

Інвалідність була розділена на дві категорії: перша з яких короткострокові інвалідності та інших довгострокових інвалідності. Хвороба, фізичної травми або вагітності здійснюється в рамках короткострокових інвалідності. Тим не менш, жодних переваг не виплачуються під цю категорію, якщо страхувальник має право бути компенсацій працівникам. Крім того, в період інвалідності без нагляду медичного також виключається. Ця категорія охоплення закінчується через 180 днів. Будь-яка травма більше 180 днів перебуває під довгостроковим категорії. Покриття починається з 181-й день інвалідності та посібники виплачуються до регулярного пенсійного віку, залежно від дати народження.

Політика щодо інвалідів Страховку можна придбати платити щомісячні платежі від $ 300 до $ 5000, за умови не більше однієї третини валового місячного окладу.

Свого роду страховий поліс є засобом забезпечення настільки необхідну підтримку у важкі часи, викликані втрати доходу у зв’язку з неможливістю працювати через стан здоров’я. Це має важливе значення, і було б розумно зробити вибір на користь одного, щоб забезпечити своє майбутнє.