жіночий поради водій автомобіля страхування

В даний час автомобілів страхові компанії воліють жінок-водіїв, щоб водії-чоловіки, оскільки вони вважаються менш ризикованими водіїв. Хоча багато чоловіків не погодяться! Це може здивувати, щоб ви знали, що це не обов’язково тому, що у жінок менше аварій. Вони беруть участь в так багато нещасних випадків, як і чоловіки. Однак загальний збиток від жінок не так в більшості випадків. Згодом їх страхових претензій після набагато менше спільного. Саме тому в середньому жінок страхування автомобіля, як правило, не менше 20%% нижче, ніж у їхніх колег-чоловіків з тією ж демографічний профіль.

Жінки, загалом, їздити на більш низьких швидкостях, ніж чоловіки. Це все цим хлопчиком-гонщиків, які роблять його важким для їх старші колеги. І навіть деякі зі старих драйверів чоловіків швидше, ніж вони дійсно можуть його контролювати. Так що у зв’язку з кількістю більш низькій швидкості жінки нещасні випадки, спричинені драйверами леді не настільки серйозні. Тому, навіть якщо вони могли б подати позов так часто, як чоловіки роблять їхні заяви просто менше, що дає більш низькі премії страховиків. Так як водії-чоловіки, в середньому, диск на більш високих швидкостях, то навіть якщо вони зазнають краху на їх власні, втрати високі.

Жінка вважається бути краще ризик, навіть у віці 17 років. Є багато доступних знижки премії для молодих водіїв леді, як приймати перевал плюс сертифікат. Pass-плюс ряд додаткових уроків, що молодий водій дама дізнається після їх стандартний тест водіння. Передача Pass-плюс ви можете отримати знижку в розмірі близько 30% протягом першого року. Враховуючи, скільки деякі страхові компанії стягують до першого час водії знижка 30% могли прирівняти до кількох £ 100. Цього було б достатньо, щоб повно бензобак для хорошого кілька миль!

І навіть зовсім недавно ряд нових автомобільні страхові компанії почали спеціалізуватися на страхування автомобіля для жінок-водіїв. Ці компанії, як правило, жінки-водії застрахувати тільки. Прикладом цього у Великобританії буде Колеса Шейли. Насправді вони можуть бути настільки суворим, щоб не заохочувати жінки, щоб отримати страховий поліс з чоловіком. Тому що вони не можуть дати такий же рівень знижку через передбачуваного ризику, пов’язаних з чоловіком. Так що найкраще справу, щоб просто отримати жінку застраховані на ізольовану політику, оскільки це дає найнижчий ризик і, отже, низькою премії. Це означає, забезпечує менший ризик в цілому, тобто більш низькі страхові внески в загальній складності.

Так, для страхових компаній є подвійний меч краю, яка дійсно може окупитися. З одного боку вони пропонують більш низькі премії, що означає прирівнює до зниження прибутку. Однак вони очікують, щоб генерувати високий обсяг страхових полісів для жінок, так що схиляє чашу терезів на свою користь, оскільки все більше жінок шукає ці спеціалізовані політики.

Ви повинні серйозно розглянути ці спеціалізовані компанії, якщо ви жінка. Як і з будь-яким стандартним страховим полісом ви можете скористатися додаткової знижки, якщо ви залишити свій автомобіль на ніч у гаражі або поза вулиці. Або, отримавши додаткові уроки водіння, таких як Advanced Test драйверів, або за кермом низька кількість миль протягом страхового року.