жінок тільки автострахування

Ринку страхування автотранспортних засобів є досить конкурентоспроможними і багато компаній підганяти продукти для конкретних замовників. Це не дивно, що існує сегмент тільки харчування для жінок-водіїв, оскільки все більше і більше жінок вирішують рухатися. Цілком імовірно, що жінки-водії отримають відмінну операцію на їх страхування автомобіля і повинні перетворити це у своїх інтересах. Це має логіку, щоб навколо магазину і знайти кращі пропозиції. Читайте далі, щоб дізнатися, як отримати велику пропозицію.

Завжди дивувався, чому жінки отримують знижку на страхування автотранспортних засобів?

Ось причина. Страхові компанії, розрахувати їх вартість на основі багатьох факторів, з яких високо в списку є фактором ризику. Жінкам було доведено, що кращими водіями, ніж чоловіки, які більш агресивні, коли справа доходить до водіння. Вони, як правило, привід безпечніше і, ймовірно, мають менше аварій. Традиційно жінки менш схильні до порушення правил дорожнього руху або диск на високій швидкості, які можуть призводити до загибелі людей. Аварії за участю жінок-водіїв зазвичай мають тенденцію бути незначні подряпини або удари. Передбачається також, що жінки їздять менше, ніж чоловіків.

Чи знаєте ви, які знижки пропонуються жінок-водіїв?
Умови знижка пропонується жінкам може бути різним для різних компаній. Додаткові знижки, як правило, в пропорції до ступеня охоплення прийнято. Всеосяжне кришки часто пропонують кращі можливості, ніж кришка крадіжки або третю кришки страхування цивільної відповідальності. Звичайно компанії пропонують знижку на страхових внесків, що виплачуються жінкам для обмеженим тиражем пробіг. Немає претензій бонус переваги до 30% не може бути взятий за рік після нульового року претензії. Премії нижче для жінок у віці до 45. Деякі компанії надають додаткові знижки, щоб жінок в певних професій, як вчитель або лікар. Інші переваги включають в себе стандартні багажу страхове покриття особисті речі залишили всередині автомобіля. Компанії збирають меншу премію, якщо автомобіль оснащений додатковими функціями безпеки.

Додаткові знижки!

Компанії пропонують стимули виключно для жінок. Аварійна служба дається на пріоритетній основі, і це є стандартною функцією комплексного страхування. Страхове покриття надається для дитини, якщо ви подорожуєте з дитиною. Деякі компанії пропонують туристичний автомобіль, якщо автомобіль знаходиться в ремонті в авторизований сервісний центр. Одна компанія також пропонує величезний ніяких претензій зі знижкою до 75% для безперервного ніяких претензій на 5 років. У Великобританії, маючи Pass Plus Сертифікат може ще більше знизити страхову премію, навіть якщо ви новий драйвер.

Він є обов’язковим для кожного громадянина, щоб мати страхове покриття, перш ніж допустити, щоб рухатися. Якщо ви жінка, то має сенс шукати політику, які надають пільги як один. Репутація компанії повинна бути ретельно продумана, так що ви можете бути впевнені послуги, замість того, осідлав з дешевою і марною політики. Виходити в інтернет і порівняти котирування різних компаній або прислухатися до поради одного або члена сім’ї. Читайте дрібний шрифт ретельно перш ніж ви вирішите поставити свій підпис, так що ви впевнені, що політика охоплює вас ефективно в надзвичайних ситуаціях.