жінок дешевого автомобіля – кращий спосіб отримати його

Хоча самки, в даний час класифікується як більш обережними водіїв автомобілів з меншою кількістю надмірних вимог витратами, ніж чоловічі, (його причиною, чому ми можемо отримати дешеве страхування автомобіля для жінок), є свідчення того, що дами стають все більш агресивною за кермо і стає більш схильні до люті дороги і конкурентоспроможного водіння. Вони також є рушійними великі відстані. Тим не менш, поки ця інформація не стане доступною в якості офіційною статистикою уряду, страхові компанії можуть законно продовжувати пропонувати економічну упаковку автомобіль для жінок. На жаль, немає ніякого порівнянного типу дешевих чохол для автомобілів чоловічі однак існують методи, які хлопці можуть все ще отримати прибуток від страхових компаній сприятливий режим для їх подруга. Будучи імені драйвера на страховий поліс Дамська як правило, може бути дешевше, ніж з вашої особистої кришкою, так що варто подивитися в те, що доступно. Якщо у вас є ваш особистий охопленням, вона іноді допомагає мати партнерку в якості додаткового водій автомобіля, так як це може допомогти принести вашій премії вниз.

Існують три основні пояснень, чому страхові фірми поставляють недорогі страхування автомобіля для жінок, і вони полягають у наступному. Причина 1. Він продовжує залишатися статистично доведено, що жінки-водії значно безпечніше водіїв. Хоча леді драйверів фактично опинилися в такій же кількості аварій, ніж чоловіки, їхні вимоги часто є менш дорогими. Причина 2. Для жінок-водіїв автомобілів це часто невеликі prangs і вм’ятини від їх водіння, в той час як хлопці статистично їздити на збільшення швидкості і, як наслідок збільшився вплив аварій завдаючи більш великі ушкодження, яке штовхає вгору їх вартість страхового покриття. Причина 3. Третя причина, яка дозволяє жінкам отримати менш дорогим страхового покриття, у тому, що велика частка, по-справжньому 90 відсотків усіх дорожньо-транспортних і дорожніх правопорушень, ймовірно, будуть скоєних самців. Так більше штрафів і квитки йде рука об руку зі значно більш високі страхові внески страхування автотранспортних засобів. Крім того, як жінки схильні їздити набагато менше, ніж чоловічих, їх загроза вчинення злочину або дорожньо-транспортних пригод завжди буде істотно нижче.

Як і в будь страховий продукт він платить, щоб озирнутися, і дешеве страхування автомобіля для жінок не є виключенням з цього. Традиційно дами автомобільного страхового покриття була дешевше, ніж інші демографічні групи, особливо для жінок у віці до 25 років, один з головних чинників в тому, що жінки мають менше шансів бути в аварії, ніж чоловіки. Страхування автомобіля для жінок продовжує бути доступні за нижчими ставками, як тенденції довести, що дами воліють купувати більш дрібних і менш дорогих автомобілів, ніж чоловіки, що означає, вони коштують менше, ніж на ремонт дорожче типу призводить до зниження вимог і дешевше страхування. Чи не Деяка інформація про жінок-водіїв, і ніякий це не жарт! Жінок-водіїв вважаються набагато менше ризику, ніж їх колеги-чоловіки, страхування автомобіля для жінок становить в середньому 30 відсотків дешевше, ніж струм, споживаний чоловіків. Державна статистика в Великобританії показують, що дев’яносто два відсотки засуджених за порушення правил дорожнього руху є від хлопців, то жінки більш законослухняні водіїв. Жінки бачили, як зниження небезпеки страховиків, тому що вони абсолютно різні водіння для чоловіків. І, нарешті (збережені найкраще до останнього!) Жінки за кермом схильні бути швидше змінити фокус мати справу з непередбачуваних подій. Тепер, ти не рада, що ти леді?