жінок-водіїв і дешевше страхування автомобіля

З ряду причин автомобільних страховиків більше влаштовує жінок-водіїв, ніж їх колеги-чоловіки. І це мало наслідки, позитивно, на премії цієї категорії автомобіля страхувальника страхова платить в порівнянні з протилежною статтю.

Останнім часом ряд досліджень, прийшли до визнати той факт, жінки-водії набагато більш обережними, коли за кермом, ніж чоловіки. Вони, головне, менш імовірно, автомобільного переконання.

Ці дані лягли в основу, на якій автомобільних страховиків судді жінок-водіїв і виправити премій вони платять, коли вивезення кришку.

На додаток до цієї позиції новим дослідженням від moneysupermaket.com яке показало, що жінок страхування автомобіля як і раніше дешевше, ніж у чоловіків. І, що найбільш постраждалих в умовах дорогих премій молодих водіїв-чоловіків. Це не не пов’язаним з тим, що молоді люди, швидше за все, понти під час водіння, і в процесі аварії або ризику або сваритися з законом і понести покарання, означало б витрати на їх страховикові. Таким чином, витрати часто лягають на членів цієї вікової категорії та статі.

Цікаво знати, що жінки платять дев’ять відсотків менше, ніж чоловіки у віці від 20. У той час як колишній платить тільки в середньому £ 320, останній сплачує 50 фунтів більше, щоб отримати той же кришка для подібного автомобіля.

Навіть серед людей, очевидно, різниця у віці є визначальним. Це тому, що чоловіки у віці від 20 платити до 41 відсотків більше, ніж у свої 30 років. Можливо, усвідомлення того, що, як молоді люди стають старше, вони набувають більшого почуття відповідальності вступає в гру тут. І в позитивну сторону це допомагає в отриманні премій капнути небагато.

Інший приклад вік грає роль у визначенні вартості поліса для чоловіків у тому, що навіть у підлітковому рівні є різниця в премії між тим, що людина платить 18 за що він платить, якщо він був на рік старший. У той час як у 18 середньої премії для молодої людини становить £ 1815, він падає більш ніж на половину, коли він синхронізує 19 до £ 874.

Ще більш дивним є те, що випадок як водії стають старше, їх премії зі страхування автомобіля падіння, при цьому жінки платять в середньому £ 203 на рік, як вони досягають їх 50-их, і чоловіків у їх 50-их навіть платити менше, ніж жінки – в середньому £ 199 . Вперше наведено чоловіків користь сумніви і, можливо, вважаються менш ризикованими, ніж жінок.

Коментуючи в цілому ситуацію експерт в галузі, Петро Джеррарда, який також є керівником досліджень у страхуванні moneysupermarket.com відзначити, що часто страховики вважають молодих чоловіків і початківців водіїв з високим ступенем ризику. Це, таким чином, впливає на їхні шанси на отримання конкурентоспроможних автострахування.

Біда для людей у ​​цій ситуації є те, що за відсутності будь-яких конкурентних пропозицій вони в кінцевому підсумку тільки з будь-якій угоді вони могли знайти і, швидше за все, найдорожчі.

Хоча жінки часто у вигіднішому становищі з точки зору вибору і ще більш дешевий автомобіль страхування, загальне експерти зазвичай дають поради тих, хто хоче вивезти страхування автомобіля вони повинні зайняти свій час і по магазинах навколо для кращої пропозиції.

Щоб скоротити витрати, отже, немає кращого часу для людей, щоб ходити по магазинах навколо для їх угоди перед підписанням будь-якого страхового поліса. Технологія спростив речі для всіх, і люди навіть можете виконувати пошук в Інтернеті.