жінки отримують більш вигідну угоду, страхування автомобіля

Страховики прагнуть запропонувати жінок-водіїв дешевий зі страхування, здається, численні жарти, які плавають навколо про жінок гірші водії, ніж чоловіки, є вигаданими, так як жінки, які отримують кращі пропозиції страхування. Це доведений факт, що жінки роблять менше страхових випадків, ніж у чоловіків, а також численні страхові компанії націлені на покриття жінок є ще одним доказом цього.

Домашній офіс цифри показали, що чоловіки несуть відповідальність за 83% злочинів перевищення швидкості і 97% небезпечних злочинів водіння, так що здається, що це, AOS до чоловіка, що жінки менше платити за їх страхування. Це факти і цифри як ця, які призвели до популярності компаній, які пропонують лише жінкам, AOS страхування автомобіля.

Крім того, жінки-водії статистично значно нижче річний пробіг, ніж чоловіки, тим менше пробіг, тим дешевше страховка, тому що чим менше ви знаходитесь на дорозі, тим менше шансів, що ви можете пошкодити свій автомобіль і зробити заявку. Крім того, жінки рідше, ніж чоловіки, щоб зробити дорогий претензії або списання їх транспортний засіб. Загалом вони дешевше і безпечніше, ніж ставка їх колеги-чоловіки.

Ці цифри не довести, що жінки Дону, АОТ мати стільки нещасних випадків, як і чоловіки, жінки просто не завдають стільки утрати, коли вони роблять аварії, тому що вони їздити повільніше, ніж чоловіки. Ось чому жінки пропонують дешевий автомобіль страхування тільки для жінок страховиків, але вони дійсно пропонують більш вигідну угоду?

Незважаючи на розумний маркетинг використовується страховими компаніями, які є винятковими для жінок, Diamond навіть пропонує сумочку страхування як частина пакету, здається, що продукти майже ідентичні тим, які пропонують основні страховики і не завжди найдешевший.

Пряма Досконалість проводила незалежні дослідження, які уклали, що три з чотирьох жінок-водіїв дозволить заощадити кошти вибирають для основної страховиків. Кращий варіант для жінок, щоб ретельно вивчити ціни і пакети різних компаній. Порівняти ціни такі сайти, як тільки фінансів, є найшвидшим і найбільш ефективним способом для порівняння сотні різних премій в той час як введення інформації тільки один раз.

Звичайно, для деяких жінок клієнтів фахівця, пакети AOS страхування буде працювати дешевше і пропонують кращий пакет, хоча інші фактори будуть мати велике значення. Розмір двигуна, марка і модель транспортного засобу, системи безпеки ви встановили і навіть поштовий індекс, в якому ви живете все це буде впливати ваша цитата.

Там в даний час немає компаній, які пропонують чоловікам еквівалентної ексклюзивну угоду з тими, що жінки отримують в достатку, хоча чоловіки можуть отримати вигоду з страховиків, АТ сприятливий режим для їх мати / дружина / сестра / тітка. Будучи імені драйвера на жіночу, AOS страховий поліс часто може працювати дешевше, ніж для чоловіків є страхувальник, так що, AOS безумовно заслуговує вивчення. Альтернативно мають жінка водій на імені чоловіка, AOS страховий поліс може також принести премій вниз.

Незважаючи на те, що в даний час жінки класифікуються як безпечні водії з меншою кількістю претензій високу вартість і списання, здається, що жінки поступово стають все більш агресивними водіями і частіше їздити на конкурентній основі, а також водіння великі відстані, ніж минулого.

Згідно Confused.com, AOS аналізу бази даних, яка обстежить 5.5m користувачів, 16,8% чоловіків водіння переконання в порівнянні з 9,8% жінок. Проте розрив між статями закриття, число жінок-водіїв з точками на свої ліцензії більш ніж подвоїлася до 4,8%, в порівнянні з цифрою три роки тому.

Цілком імовірно, що, поки державні діячі релізі докази цієї теорії, страховики все одно буде виглядати прихильно жінок і запропонувати їм більш вигідні угоди.