життя і оголошення & D страхування довгострокових і короткострокових інвалідності

Є Короткострокове страхування по інвалідності та довгострокові охоплення страхування по інвалідності. Короткий термін страхування по інвалідності, як випливає з назви, забезпечує заміну доходу на короткий час. Коли ви піддаєтеся серйозної операції або тривале лікування будь-якої хвороби, ви страждаєте втратою заробітку, як ви непрацездатних. Вибравши цей вид страхування, Ви можете додати розрив у доходах за цей період. Поки ти не став порядку і повернутися до роботи, ви можете не турбуватися за гроші, необхідні на кожен день витрати.

The Long Term страхування по інвалідності аналогічним пропонує замінити дохід протягом тривалого періоду, можливо, навіть до пенсійного віку людини. Цей вид страхування призначений для зрозуміле більш тривалі періоди непрацездатності. Критичні пошкодження в результаті дорожньо-транспортної пригоди може означати кілька місяців нездатності, щоб відновити роботу. Довгий термін страхування більш зосереджений у ліквідації ваші турботи про те, як оплатити рахунки протягом багатьох місяців або навіть років. Цей вид страхування також може допомогти заповнити порожнечу, перш ніж людина може претендувати на соціальну інвалідності безпеки.

Ще один вид страхування є випадковою смерть і розчленовування страхування (AD & D), які додаткові пільги, якщо смерть сталася в результаті нещасного випадку або якщо застрахований постраждав від випадкової втрати кінцівки або очі. Випадкова смерть і розчленовування страхування платить вам або вашим бенефіціаром, коли ви отримали травму або померти в результаті нещасного випадку. План платить різних кількостях залежно від ступеня травми. Наприклад, повне допомога виплачується, якщо ти помреш в аварію. Якщо ви втратили руку або ногу, 50% від повної допомога виплачується. AD & D страхування також надає одноразову виплату, якщо смерть або постійної непрацездатності є прямим результатом нещасного випадку.

Страхування життя, як широко відомо, допомагає тим, хто вижив з сім’ї з фінансовими засобами, щоб впоратися зі смертю одного з своїх членів. Бенефіціарів номінований на цій метою отримання страхової суми у разі смерті застрахованої особи. Страхування життя забезпечує фіксовану суму грошей для бенефіціарів у разі смерті застрахованого. Він призначений для заміни покійного втрати струму і деякі майбутні доходи, а також може бути корисна в майнового планування.

Бенефіціари будуть отримувати платежі чи застрахований вмирає природного або випадкових причин. AD & D страхування передбачає одноразову виплату, якщо смерть або розчленування є прямим результатом нещасного випадку, якщо застрахована особа і життя, і AD & D страхування і смерть настала внаслідок нещасного випадку, обидві кришки виплачуються призначені бенефіціарів. Страхування життя також можуть відігравати певну роль у нерухомості планування, або у виборі варіантів пенсійного доходу, залежно від стану здоров’я працівника і його утриманців. Страхування життя слід розглядати в загальному контексті загальної фінансової окремі плани.

Що стосується бенефіціарів, ви можете назвати більш ніж однією людиною, як ваші бенефіціаром. Однак, ви повинні вказувати на ту ж бенефіціарів основне життя, опціонних Життя і AD & D. Премії по страхуванню життя визначається вашим віком, будь ви курите, ваш пол, сума покриття вам потрібно, і кількість років, це необхідно. Існує гарантія того, що сума, яку ви платите не буде збільшуватися протягом терміну перебування, для якої Ви застраховані, якщо ви вирішите Інфляція варіант.