життя та страхування критичних захворювань – хороше здоров’я

Спільного з рештою Європи, середня тривалість життя у Великобританії зростає. Людина може тепер розраховувати прожити до 76,2 років, а жінки до 80,7 років. Це чудова новина, але на жаль, ми також дізнаємося, що Великобританія не в ногу з більшою частиною Європи в інший аспект здоров’я.

Здорових років життя, а також життя були предметом недавнього дослідження, ЄС і результати були засновані на анкетах, які були завершені близько 60000 домовласників. Основна увага в дослідженні було про смерть, захворюваності і загальне самопочуття.

Ми дізнаємося, що хоча середня британська чоловік може розраховувати прожити до 76,2 років, він може розраховувати тільки 61,5 цих років, щоб бути вільним від відключення стані. Це ставить нас в нещасному становищі, будучи п’ятій групі хворих в ЄС.

Дослідження в цих висновках, все ще знаходяться на ранній стадії, ще не знайшла причин для широкої варіації на всій території ЄС. Схоже, що так далеко, як серцево-судинні захворювання, то, є ризик збільшення далі на північ, і допомоги літнім людям почуття, що відсутність поваги до холодних у Великобританії являє собою ризик для здоров’я.

Італія займає перше місце в здоровому ставками життя, з очікуванням 70,9 років здорового і тривалість життя 76,8 років. Здорову італійську дієту, включаючи велику кількість риби, овочів і ненасичених жирів, може бути ключовим чинником у їхній країні, AOS відмінні показники здоров’я. Представник допомоги літнім коментарі, що дієта, куріння, погода, куріння і медичне обслуговування може допомогти пояснити відмінності

Цікаво, що в опублікованій таблиці показуючи і здорових років і очікуваної тривалості життя, наскільки здорова життя триває, Італія очолює таблицю, а потім Іспанії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Великобританії, Франції, Угорщини, Португалії та Фінляндії. Це буде цікаво подивитися, що остаточні висновки виявляються.

.
У нижній частині шкали – якщо ви приїхали з Фінляндії, очікувана тривалість життя для жінки 81,8 років, але ви можете очікувати тільки 56,5 з них, щоб бути без відключення стані.

Враховуючи всі ці факти на увазі, це, AOS Очевидно, що для містера та місіс середньому, було б також, щоб дати деякі серйозно подумати надання як критичний охоплює хвороба та страхування життя. Це, AOS серйозні думки, що очікування відключення стану здоров’я передує пенсійний вік в межах від трьох з половиною і вісім з половиною років. Багато чоловіків тепер очікуємо, щоб мати можливість працювати, поки вони не 70.

Критичні хвороби страхування буде виплачувати певну суму, якщо ви, Aore пощастило бути діагностовані з одним зі списку заданих умов, таких як рак, інсульт або серцевий напад. Прочитайте політику ретельно перевірити, які умови покриті. Ефект критичного захворювання від вашого способу життя може бути величезною. Можливо, вам доведеться адаптувати свій автомобіль або ваш будинок і навіть змінити вашу зайнятість у відповідності з вашим новим обставинам. Критичні охоплює хвороба дасть вам душевний спокій має хвороби страйк.

Що стосується вашої сім’ї, то воно було б хороший час, щоб вийняти або перегляд ваших планів страхування життя. Б їх спосіб життя будуть порушені, якщо відбудеться найгірше?

Обидва ці страховки може бути предметом турботи легко. Інтернет є місцем, щоб піти для негайної уваги і ряд конкурентних котирувань. Зв’язатися он-лайн брокера, який, Äôll запропонувати вам всі необхідну вам допомогу.

Тоді сидіти склавши руки і довести таблиць неправильно.