життя поселення-хороше, погане, і потворне

По-перше, потворні

У кожного ринку є ті, хто намагається, Äúgame, AU системи. Багато літніх стали жертвами агентів спокушаючи їх пропозиція вільних грошей. Старший індукується придбати страхування життя без обгрунтована потреба в такого покриття. Застрахованих потім чекає два роки, так що політика стає незаперечним, продає політики, а також акції протікає з іншої сторони угоди. Це називається, Äústranger виникла страхування життя, Au (STOLI).

Існують дві основні проблеми, які будь-яка людина має бути в курсі, коли думав про таку угоду. По-перше, немає страхового інтересу. Таким чином, заявник не має законної мети. По-друге, багато штатів розглядають, або зробили це тип угоди незаконними. STOLI пошкодити операціями на ринку, змінюючи основу, на якій премій визначаються.

погано

Багато людей, які придбали страхування життя для законних цілей можуть знадобитися гроші у зв’язку з невиліковною хворобою. Особи, які змушені продавати поліси в цій ситуації вступити в так звані, Äúviatical поселень, AU, продають свою політику у відсотках від номінальної вартості, щоб добути гроші для негайного витрат на проживання. Ці операції стали популярні в той час, коли діагноз СНІДу означало короткі тривалості життя. Віатікал поселень дозволило невиліковно хворих на отримання грошових коштів під час їх останніх днів.

Сьогодні, страхова галузь зробила таке непотрібне для продажу полісів, в останні кілька років. Більшість політики включають не вартість вершника, який дозволяє значну частину обличчя суму, що підлягає виплаті в смертельно хворий заздалегідь смерті з достатньою документації. Це усуває необхідність у Віатікал врегулювання, і дає застрахованій і вигодонабувачу повної вартості політики.

гарне

Є багато законних підстав вважати, продаж поліса страхування життя, яке було придбано добросовісним для захисту від страхувальника, AOS смерті. Довгострокової політики закуповується для захисту протягом обмеженого періоду часу. Як правило, ці політики записуються на захист членів сім’ї, які покладаються на застрахованих, AOS доходу або в бізнес-ситуації, щоб захистити компанію від втрати власника. Після первісної мети більше не виходить у зв’язку із зміною в обставинах життя поселення не може бути хорошим варіантом.

Ще одна причина, щоб розглянути життя врегулювання яких доступності. Якщо премія не може бути виплачена у зв’язку з негативним зміною обставин, власник може отримати значну користь, продаючи політики шляхом здійснення угоди життя. Сьогодні все більше ніколи, це, на жаль, багато людей похилого ситуації опиняються дюйма

Для розгляду можливості життя поселення термін політика повинна бути конвертованою в універсальну політику життя. Хоча деякі все життя або мінлива життя політика підходить для покупки, як правило, це не той випадок. Якщо ви є власником довгострокова політика, просто контракт, щоб визначити, коли і що ваша нинішня політика, конвертованих в. Якщо ви не впевнені, ваш агент або страхова компанія буде в змозі допомогти вам визначити, якщо ваша політика є конвертованою.

Є багато факторів, які впливають на здатність продавати політики в життя поселення. Як правило, страхувальник повинен бути старше 65 років і без невиліковної хвороби. Пам’ятайте, страхова компанія робить непотрібною життя поселення в ситуації смертельної хвороби. Агент знайомі з життям поселення можуть допомогти вам у визначенні, якщо цей тип угоди є правильним для вас.

Наступні кроки

Якщо ви думаєте про життя поселення, поговоріть з агентом, який добре розбирається в цій області. Вони допоможуть вам вибрати досвідченого брокера. Є багато життя поселення компаній, які будуть допомагати вам у продажу вашої політики, але, як і будь-яка угода, Aulet покупець остерігається, AU. Є кілька важливих міркувань при виборі брокера життя поселення. Ви хочете, щоб мати справу з компанією, яка працює в цьому бізнесі протягом відносно тривалого часу, досить довго, щоб створити репутацію. Ви хочете, щоб побачити, як ваша транзакція обробляється на ринку. Скільки Ставки пропонується? Як прозоріше угоди? Ви можете побачити різні ставки для політики? Як кошти, виділені?

У той час як завжди є питання, які є специфічними для вашої ситуації, ця стаття повинна допомогти вам зрозуміти загальний характер угоди життя поселення. Хороший агент допоможе вам зорієнтуватися цьому лабіринті для отримання найкращого результату для Вас.