життя поселення Канади допомагає страхувальнику бути фінансово забезпеченим

Життя дорогоцінна для всіх нас, і ми хотіли б забезпечити всі можливі засоби, його збереження. Однак, у випадку сумна подія мало відбуватися, ми не хочемо, щоб наші близькі, щоб бути на мілину або незручності через раннього або несподівані кончини людини. Поліс страхування життя є ідеальним розташуванням в такій ситуації. Премія виплачується регулярно по страхуванню, запевняє сім’ї покійного з одноразової виплати замість поліса страхування життя. Тим не менш, за певних обставин можна відчути, що страховий поліс є небажаним і можете розпоряджатися ним. Одним з найбільш вигідних способів зробити це буде через життя врегулювання страхового поліса.

Життя поселення в Канаді політики опція доступна з життям власників страхових полісів, в якій вони можуть продати свої поліси страхування життя третій особі в обмін на певну суму грошей, яка більше, ніж сума, що підлягає сплаті ним з страхової компанії. Можливість життя поселення Канади зробило можливим для політики власників, щоб отримати право на ринкову вартість їх політика, а не менше значення для повернення політики. Це фінансова вигода і безпеку для людини, яка, можливо, буде потрібно додаткові кошти на найнеобхідніші мети. Тому він виявився W працездатним механізмом для заможних власників полісів, хто шістдесят п’ять років і старша.

У разі, якщо окремі планує йти в життя поселення, вкрай важливо, щоб він або вона звертається за порадою професійних фінансових або консультанта. Правові та технічні умови беруть участь може бути за межами розуміння будь-якого мирянина. Багато груп зараз прийшли до віри, що варіант йти в для життя поселення повинна бути охоче і з готовністю запропонував будь-яким фінансовим консультантом. Це необхідно знати і повною мірою зрозуміти наслідки, пов’язані з врегулюванням поліса страхування життя. Кандидатів врегулювання життя зазвичай мають тривалість життя, який може становити від двох років до двадцяти років, і значення політики також змінюється залежно від цього факту. Крім того, політики, які можуть бути продані в життя поселення повинні бути високого значення, як п’ятдесят тисяч доларів і вище.

Кожен вид поліса страхування життя може бути проданий за домовленістю життя поселення. Таким чином, політики продали проводиться відповідно до конфіденційної портфеля активів провайдерами життя поселення. Особа, зацікавлена ​​в такому розпродажі його політика також може вдатися до послуг брокера життя поселення який виконуватиме функції ходу між страхувальником і постачальником життя поселення. Це допомогло б одного, щоб триматися подалі від усіх неприємностей виявлення і справа з постачальником життя поселення. Купівля та продаж такої політики стала також однією з форм інвестицій та інвесторів у ці стали фінансові організації. Так що якщо ви розглядаєте інший метод доходу, життя поселення може бути тільки варіант для вас.