життя курця Страхування – Куріння може вбити ваш гаманець

Коли страхові брокери виходять у світ вони бачать два типи потенційних клієнтів. Кожна окрема людина відноситься до однієї з двох категорій. Вони або курців і некурців.

Той, хто курить час від часу соціально і тих, хто курить повсякденному може опинитися в тій же категорії страхування. Він буде платити ще більше, якщо він курить більше 20 сигарет на день. Часто ставки страхових внесків для курців може бути до трьох разів вище, ніж некурящі платити. Це тому, що страхові компанії вважають, що куріння підсилює ризик передчасної кончини.

Фінансові санкції куріння поширюється далеко за ціни на пачку сигарет. На додаток до сквалижнічать пачки курить кожен раз, коли він закінчиться, курець переносить дорогими наслідками для освітлення вгору.

Будинки та транспортні засоби, які зберігають запах сигаретного диму втрачають вартість при перепродажу. Курці можуть також бути оштрафовані при купівлі нового будинку, тому що страхові компанії вважають, курці мають більше шансів спалити будинок.

Курці також буде більше платити за медичне страхування, хімчистка і чищення зубів щорічної зустрічі. Всі ці витрати складаються швидко поставити здоровенну вм’ятину в гаманці курця.

Це не просто те, що курець платить додаткову витрату, який зменшує коштів, але платять менше, в першу чергу може призвести до його банківський рахунок, щоб також страждають. Дослідження показали, що курці заробляють до 11 відсотків менше, ніж некурящі. Ці цифри не враховують лише втрати часу на перекури, але перші враження, а також. Курці можуть сприйматися як менш привабливим і, отже, прийнятий на роботу.

Витрати на страхування не тільки грошові питання курця доведеться турбуватися про те, проте, це величезна проблема. Ставлення до паління буквально спалює його гроші. Що нікотин пік може коштувати тисячі доларів на рік більше страхових премій.

У той час як економити гроші на страхові внески не можуть переконати його кинути палити, курець не може бути свідомим, скільки насправді звичка обходиться йому. Він може навіть втратити свою роботу. Там було кілька компаній в новинах останнім часом, які звільнені співробітники, які палять, просто тому, що вони приділяють більше страхуванню на курців, ніж у некурящих.

Вона виникає питання, чи варто ціною?

Але, висока вартість куріння не обов’язково впливають тільки на курця себе. Документовані дослідження показали, що американці витрачають більше 60 млрд. доларів на рік лікування захворювань, пов’язаних з курінням. Жінки, які хочуть курити під час вагітності обходяться країні ще на 3 мільярди доларів на рік. Це також призводить до смерті 2500 ненароджених немовлят на рік, що призводить до низької ваги при народженні та довічні ускладнення в незліченних інших.

Пожежі встановлені курців, які засинають або іншим недбалим з їх звичкою, коштувало уряду 500 мільйонів доларів на рік. Людські втрати велика, як пожежі, створені сигарети забирають життя понад 2000 людей на рік.

Курці з групою страхування життя зростанню премій для курців в одному пулі на 4 мільярди доларів на рік.

Куріння на сьогоднішній день є найбільш поширеною причиною передчасної смерті в Сполучених Штатах сьогодні. Більше 400 000 чоловік на рік платять своїми грошима і своїм життям, щоб закурити.

Це швидке рішення може бути не тільки смертельно, але і значно знижують якість життя. Будь то людське життя, амортизацію основних факторів здоров’я або змучений-до премій зі страхування життя, рішення курити сигарети є дорогим.