життя занадто коротке – 10 речей, щоб зробити, перш ніж померти

Подорожувати, дізнаватися нові навички та вистрибнути з літака? поради про те, щоб максимально використовувати кожен день!

Ми? Повторно не на цій планеті, що довго, і ми зобов’язані зробити це заради себе, щоб зробити більшу частину нашого часу тут. Отже, без подальших затримок, тут 10 Confused.com обов’язково робити-зараз (або скоро-іш, у всякому разі!) Ідеї до чого прагнути (а також поради про те, як платити за все це в кінці).

1) Подивіться на світ

Написати списку побажань країн? місця, які ви обов’язково повинні побачити, перш ніж померти? а потім починає йти їх. Якщо ви хочете вивчити Великого шовкового шляху, замовити поїздку в Китай. Якщо ви хочете побувати в Арктиці? Що? Вам заважає? Але скрізь, де ви йдете, не т забудьте паспорт, зубна щітка і страхування подорожей.

2) робота за кордоном

Якщо свято не досить довго, далеко, і ваші обставини дозволяють, то чому б не піти працювати за кордоном? Там? Кого не кращий спосіб зануритися в іншу культуру. Медсестри, лікарі, інженери і т.д. не повинно бути ніяких проблем з пошуком роботи в чужій країні. В іншому випадку, чому б не отримати собі Tefl кваліфікованих, а потім піти і викладати англійську мову в деяких віддалених, екзотичні місця дії.

3) отримати нові навички

Ви повторно не буває занадто старий, щоб вчитися новим навик: навчитися готувати; крутити мовою навколо іноземної мови; вибрати інструмент і почати стукати з мелодій, а ще ваша освіта? передати ці випускні іспити в школі, вступити до ступінь, диплом або сертифікат.

4) Вийдіть із зони комфорту

Випробуйте себе, щоб робити те, що ви? Ніколи не робив раніше. Торгівля земні блага для фактичного істотам відправитися пригода в дикій природі. Або чому б не випробувати гострі відчуття страшної вистрибнувши з літака або роблять стрибок з тарзанки. Може бути, перемогти фобію. Якщо ви? Повторно бояться павуків, наприклад, гіпнотерапія може допомогти знищити вашу арахнофобія.

5) Стати Easy Rider

Якщо володіння мотоциклом завжди була мрія? розумію, що це! Ви? Знадобиться отримати кваліфіковану першу (деталі якого можна знайти тут), але як тільки це?, Справу зроблено, просто отримати собі велосипед і гострі відчуття відкритій дорозі на двох колесах за вами. Перейдіть по посиланню для порад щодо купівлі мотоцикла.

6) Внесіть свою лепту для спільноти

Чому б не взяти тайм-аут у своєму щільному графіку і дати трохи назад у громади. Ви можете спробувати качки в в місцевому молодіжному клубі; волонтером в благодійний магазин або з місцевої їжі на колесах, або чищення вашого гардеробу, щоб дати старого одягу геть.

7) піти зелений

Допомогти планеті, йдучи зелений. Міняю тих конвертів, які приходять поштою, поставити перемичку на замість згинати до опалення, і цикл на роботу замість того, щоб автомобіль. Ці невеликі зміни легко прийняти і допоможе Вам заощадити гроші, а також. І наступного разу ви бронюєте путівку за кордон на кредитній карті, зменшити свій вуглецевий слід з посадки дерев у вашому саду в той же час.

8) знайти щось спеціальне

Якщо ви? Повторно одну і написали скласти список обов’язково робити речі, ви? Будете насолоджуватися ним ще більше, ділячись досвідом з кимось особливим. Справжня любов може бути тільки натискання кнопки миші, якщо ви зареєструєтесь в шлюбне агентство.

Якщо ви? Повторний шлюб або в довгострокові відносини, чому б не сказати,? Мені робити? знову і знову. План відпустки на романтичний призначення та відновити ваші весільні клятви.

9) Отримати здоровим і залишатися здоровим

Швидше за все, тим здоровіше ви будете, тим довше ви? Доживемо, і чим більше часу ви? Доведеться зробити всі речі, які знаходяться у вашому списку. Так що вступати в тренажерному залі, вдарив тротуар, купити велосипед, постачити холодильник поживні відкушування або качати стегнами на місцевому клас танцю.

10) План в даний час для вашого майбутнього

Подумайте заздалегідь, щоб, коли вона? Пора відмовитися від роботи. Чим раніше ви почнете пенсію, тим більш комфортно ви? Буду на пенсії. Якщо ваш роботодавець має хорошу пенсійну, розглянути питання про приєднання.

Але як я буду фінансувати моєму списку побажань?

Ну, ви? Знадобиться, щоб звільнити трохи грошей. Перегляньте свої кредитні картки, іпотечні кредити і, щоб побачити, якщо ви? Повторно платити занадто багато у вигляді відсотків. Якщо ви, розглянути питання про зміну в кращу угоду? Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити.

І навпаки, якщо ви? Повторно не заробляють достатньо на свої заощадження, чому б не подивитися, якщо ви можете змусити свої гроші працювати для вас, змінивши на рахунок, який платить високі відсотки.

Нарешті, якщо ви тримаєте будь-які політики, такі як страхування життя, магазинах навколо, щоб побачити, якщо ви можете знизити страхові внески.