життя для водіїв у штаті Массачусетс залишається справедливим

Коли ви живете в капіталістичній країні, це легко думати, що вільної ринкової конкуренції тримає споживача безпечним. Якщо щось піде не так, споживач може просто перейти до іншого постачальника і, одним махом, проблема вирішена. Крім життя не повинна працювати в справедливим чином. Коли великі корпорації страхування шукаєте, щоб отримати прибуток, щоб тримати їх акціонерів щасливими, вони не думають про своїх клієнтів, як люди з проблемами. Страхувальників є лише засобом, щоб отримати прибуток. Так, уряд повинен втрутитися до положень, баланс. Ідея полягає в тому, щоб обмежити компаніям розумну прибуток і знизити ризик того, що споживачі будуть викололи. Хоча GOP проти ідеї будь-якого регулювання, кожна держава в союзі має систему ліцензування страхових компаній. Тільки компанії з ліцензією може продавати поліси в кожному штаті, і стан отриманні і збереженні ліцензії приймає деяку ступінь регулювання. Скільки регулювання варіюється від штату до штату, але суть в тому, щоб запропонувати деякий захист для споживачів.

У штаті Массачусетс, був гуркіт сперечатися про ступінь, в якій місцеві страховики повинні бути регламентовані. До минулого року, держава не накладає досить жорсткі правила за типом політики, які можуть бути продані, а ставки страхових внесків. Нинішня система є одним з керованою конкуренції з компаніями, що мають велику свободу на нові продукти і ставки страхових внесків, при якій вони можуть бути продані. Проблема зосереджені на Апеляційний рада у веденні страховий комісар Nonnie Бернс. Якщо водій потрапив в аварію, страховик має право вирішити, який водій винен і додати надбавка до премії, що підлягає сплаті водієм в неправильному. Це за додаткову плату може бути до 50% від початкового внеску. Очевидно, що страхова компанія має прямої зацікавленості у проведенні його водія, що з вини тому премія може бути збільшена. Звідси потреба у зверненні системи. Чинний склад Ради вважає, що збір не виправдалися більш ніж у половині випадків, передбачених до нього.

Народ Массачусетс тому були приголомшені, коли оголосив комісар Ради буде закрита. Це залишило б перевантажений водіїв, яким нікуди йти. Як не дивно, коли споживачі магазин круглі для різноманітності, інші компанії, як правило, покладаються на поточний компанії встановлення вини, швидкості водієм як більше і ризик і тільки пропозиція автострахування за вищими ставками. Якою має бути чесна конкуренція між компаніями, що виробляють більш низькі премії є обмін інформацією про драйвери в результаті більш високі страхові внески. Законодавчі збори штату був тому швидко в дію законодавчої ініціативи замовленні комісара зберегти ради. Після протистояння з законопроекту переміщення через законодавчу, комісар здався і оголосив Раді будуть збережені. Не вистачає впевненості, законодавці продовжують з прийняття законопроекту. Інтереси споживача повинна бути на першому місці, коли справа доходить до автострахування.