жиру податку на страхування життя

Новий “жир податок” впроваджується страховиками покарати ожирінням. Вартість серйозно надлишкову вагу клієнти будуть на 50% вище при прийомі нові поліси страхування життя, поріг, при якому високий рівень починається також збирається бути знижені.

Юридичні та Генеральний найбільший страховик життя у Великобританії, підтвердив, що 13% нових заявників страхування життя стикаються з підвищеною премії, який в даний час поширюється на тих, хто має індекс маси тіла більше 30, яка є точкою Люди діляться відповідно до медичних ожирінням.

Люди з індексом маси тіла більше 30 загрожує до 400% зростання їх цінова політика в залежності від термінів страховика, інших високих категорій ризику, таких як курців або людей з існуючими або попереднього захворювання також зіткнуться з походу в ціні.

Наприклад 55-річний чоловік, який є здоровим, середня вага некурящий буде платити близько £ 1000 на рік за £ 150000 поліса страхування життя. Якщо ж людина страждає ожирінням річна ціна на 25-річного політика буде коштувати до додаткові £ 500 на рік.

Великобританії в даний час переживає епідемію ожиріння, проблеми з вагою можуть призвести до раку, проблеми з серцем, діабет і захворювання печінки. 16% дітей і чверть дорослого населення мають проблеми з вагою, які загрожують їх здоров’ю, торік лікарі написав понад мільйон рецептів для лікування ожиріння наркотиків, в порівнянні з 127 000 в 1999 році.

Юридичні та директор Генерального андеррайтингу і вимог, Расс Вітворта, сказав: “Більшість людей розуміють, що погане харчування і брак фізичної активності може призвести до проблем зі здоров’ям, але вони не могли б зрозуміти, що, будучи значно надлишкову вагу також зробить їх страхування життя дорожче.

“Хоча це не точна наука, ми знаходимо, що ІМТ є кращим показником ризику надмірної ваги, так що варто залишатися у формі.”

Інші страховики також підтвердили, що вони стягують до 50% додатково за їх дешеві поліси страхування життя. Norwich Union, другий за величиною страховик життя у Великобританії, визнає він піднімає премій зі страхування життя, як тільки люди в індексах маси тіла вдарив 35. Друзі резервного, третій за величиною премії зі страхування життя, починає збільшуватися політики цін, коли індекс маси тіла перевищує 33.

Прес-секретар Асоціації британських страховиків сказав: “Якщо ви ожирінням, ви схильні до більшого ризику зараження деякими захворюваннями Це так само, як збільшення премії за курець або хтось з попередніми захворюваннями.».

Нескінченні деталі вимагають страхування життя заявників, у тому числі їх точну вагу і зріст. Якщо ви лежите тримати ціну Вашого поліса вниз ви зіткнетеся суворі наслідки від вашого страховика, коли ви зловили. Ваша політика може навіть вважатися недійсним, і ваш страховик навряд чи платити, якщо ви класифікуються як страждає ожирінням, але не кажіть вашим страховиком, коли вивезення вашої політики.

У недавньому випадку, 37-річний чоловік розповів своєму страховику при винесенні його політику, що йому було 6 футів у висоту і важив 16 каменів. П’ять місяців по тому він помер від тромбу, але його життя страхового відшкодування не був дійсний, бо він виявився 5 футів 9 дюймів і 21 каменю. Якщо його страховик знав, що його справжній вагу і висоту його політика була б збільшена на 275%.

Страхування життя є захистом для ваших близьких, якщо щось трапиться з вами, тому важливо, заради вашої родини, щоб бути повністю чесним при прийнятті вашого поліса страхування життя поза.