живуть у страху пенсію – пенсійне поради

Є група людей, які, може бути, турбуючись трохи про справедливу їх виходу на пенсію. Що з похмурими прогнозами, які толков навколо через різні типи носіїв: ми знаходимося в повному муках рецесії; кредитна криза не вирішиться сама собою, принаймні 20 років; банки кровотечі наші гроші і всі інші фінансові жахів Історії, які ми засипали на щоденній основі.

Хто це група людей, що живуть в страху за свою майбутню пенсію? Це бебі-бумерів, звичайно, ті люди, які народилися після Другої світової війни і аж до середини 1960-х років. Значна частина людей, що народилися в покоління бебі-бумерів і раніше в сфері зайнятості, прикуті до своєї роботи і життя від зарплати-до зарплати перевірки.

З безпрецедентною кількістю людей в покоління бебі-буму швидко наближається пенсійний вік, багато економістів та інші фінансові органи висловили свою стурбованість з приводу потенційної і неминучою “Вилучення crisis’-ця проблема стане наступним ЗМІ лякають? Здається, більш ніж імовірно, і люди в покоління бебі-буму повинні готуватися до загородження страх, що буде стягуватися в їхньому напрямку в галузі ЗМІ. Покоління бебі-буму будуть змушені задати собі наступні питання: Чи зможемо ми коли-небудь піти на пенсію? Хто буде піклуватися про нашу фінансової стабільності? Люди більше не можуть розраховувати на роботу в тій же компанії протягом 30 років і отримати горезвісний «золотий годинник» наприкінці літа їх у службі.

Проте, незважаючи на ці страхи, існує зростаюча тенденція, яка все більше і більше з покоління бебі-буму пенсію до пенсійного віку 65 років. Прогнозується, що такі люди в меншій мірі покладаються на соціальне забезпечення, але про інвестиції, пенсійних планів і справедливості загорнуті в їх будинках, щоб вижити, і це дуже відрізняється від попереднього покоління, які фактично створили державу загального добробуту і приїхав в значній мірі залежать від соціальної допомоги в період їх старості.

З покоління бебі-бумерів введення їх років восени, число літніх людей в багатьох країнах світу встановлено на збільшення, в тому числі в Ірландії, що дає привід для побоювань, що уряд буде не в змозі допомогти всім цим людям у будь-якій значній мірі фінансові.

Але час для паніки не близько, багато кроки можуть бути зроблені для забезпечення того, що це покоління добре дбали під час старості. Хоча велика кількість таких людей зараз відчувають себе в положенні, яке означає, що вони мають, щоб наздогнати своїх однолітків в цілях досягнення фінансової безпечного виходу на пенсію, такі перспективи не можуть перебувати поза досяжністю. Багато шукають фінансові стратегії, які вони можуть використовувати відразу для того, щоб дати собі шанс на успіх, таких як запуск внески до пенсійного план ірландського, якщо вони ще не зробили цього.

Незважаючи на те, що це покоління вже не має розкіш бути в змозі працювати протягом ще 30 з гаком років, з тим щоб створити необхідні багатства, щоб продовжувати жити під час їхнього виходу на пенсію років у тому ж порядку, до яких вони звикли у працездатному віці, все не так похмуро, як вони можуть здатися на перший погляд.

Більшість людей в покоління бебі-буму вчили працювати і відкладати гроші на чорний день, і, на щастя, багато з них зробили це. Дефіцит коштів між фінансовими доходами хотіли у відставці, та сумою, яка буде недоступною не так вже велика, нічого, що кілька налаштувань до їхнього особистого життя не може згладити, скорочення можуть бути необхідні, або зміна купівельних звичок можливо?

Якщо найгірше на худий кінець, однак, з появою сучасних технологій, Інтернету, наприклад, в даний час більш ніж можливо, щоб продовжувати працювати на додаткові кілька років, не будучи обтяжені правила компанії вимагають виходу на пенсію в певному віці, Є багато областей роботи, які можна здійснити, не виходячи з вітальні, зимовий сад або навіть на березі моря, для тих, бебі-бумерів, хто прагне, щоб розслабитися, все, що потрібно це підключення до інтернету і комп’ютер! Щоб продовжити здійснення пенсійних внесків протягом цього періоду, безсумнівно, допомогти людям у покоління бебі-буму забезпечити власну фінансову свободу в довгостроковій перспективі.

Ця стаття заснована на власних спостереженнях автора і досліджень і не пов’язаний ні з третього партійними організаціями.