жертв злочинів відчуваєте гнів, обурення

Майнові злочини складають переважну більшість всіх злочинів. Будинки та підприємства в рівній мірі схильні увагу злодіїв. І в основному ці злочини відбуваються, коли ви не там. Переважна кількість житлових крадіжок зі зломом відбуваються протягом дня, коли ви знаходитесь на роботі. І, звичайно, підприємства найчастіше обікрали по завершенні робочого дня.

Є кілька речей, більш, ніж порушення приходячи додому або прибуває на свій бізнес і відкривати ваші двері завдано удару або вікна розбиті. Ви відчуваєте неймовірну гнів і обурення, коли ви виявляєте, жертвою злочину проти власності. І при подачі страхового позову, жертви часто виявляють, що вони не можуть пам’ятати все, що не вистачає.

Переваги наявності інвентарю:

Ви будете пам’ятати. Ми, як власники бізнесу сервісної компанії інвентар, постійно говорять, що люди не відновитися тисячі доларів від їхньої страхової компанії, тому що вони забули численні предмети. Багато хто просто здаватися після декількох місяців думав через складним завданням у спробах витягнути всю цю інформацію разом.

Свідоцтво про право власності. Ретельну інвентаризацію буде надавати інформацію, необхідну – фотографії плюс серійний номер і номер моделі – часто необхідні до якої-небудь претензії будуть врегульовані.

Зниження стресу. Маючи всю інформацію в документі інвентаризації допоможе полегшити стрес і інші емоції, пов’язані з вашою крадіжку зі зломом. Ви не будете думати знову і знову, переживати досвід, в той час як ви намагаєтеся згадати, що було в тому кутку або що було торговою маркою нашому телебаченні.

Фактор часу. Настроювачі говорять нам, що ті, з інвентаризації часто подають свої первісний позов протягом 48 годин. Без інвентаризації, вони заявляють, як правило, займає повних 12 місяців вони виділили в файл – в основному, тому що вони знають, що вони не пам’ятаючи все!

Коли ви відчуваєте крадіжки зі зломом, там може бути кілька пунктів вкрадені, або всієї родини. Ми чуємо людей, які йдуть у відпустку, тільки щоб повернутися в порожній будинок. Чи можете ви уявити собі ходити в ваш будинок і, бачачи повну порожнечу? Немає меблі, побутова техніка, електроніка – навіть картини, які раніше висіли на стіні не зараз немає!

Якщо ви робите невеликі претензії по гарантії, ви можете подумати, що претензії процес не буде дуже важко. Але чи можете ви пригадати все, що в гаманці або сумочці? Швидше за все ні, так як легко було б забути позиції у Вашому домі? І як ви знаєте, що було взято, якщо грабіжники є селективними, тільки шукає – і з – конкретні пункти? Втрати можуть бути не виявлені протягом декількох місяців або навіть довше. Тоді є трудність, що підтверджують право власності. Фотографії допомогти. Маючи модель і серійний номер з фотографіями ще краще. Якщо поліція відновила численні комп’ютери або фотоапарати, наприклад, як ви доведете, які з них ваш? Перебуваючи в змозі дати їм серійний номер!

Деякі жертви злому зрозуміли їх втрата буде всього кілька тисяч доларів. Ще більше людей, проте, заявили, що вони відновлені тільки 30% -50%, що їм потрібно, щоб замінити все. Один клієнт, який був пограбований до покупки наш сервіс, передав, що у нього більше $ 45 000 вартість обладнання та меблів у своїй справі, які були вкрадені. Тому що він не міг згадати цілий ряд інструментів і обладнання або довести високоякісної меблями Зрештою, він отримав $ 20 000 претензії. Де б ви отримаєте $ 25 000, щоб замінити те, що страхові компанії не хочуть?

Інвентаризацію не буде видаляти гнів і обурення ви будете почувати себе після крадіжки зі зломом, але це полегшить часу, енергії і стресу ви будете витрачати компіляції виплаті страхового відшкодування. Ви створили свій домашній інвентар та / або один для вашого бізнесу? Якщо ні, розглянути питання про наймання у місцевого постачальника послуг інвентар. Це буде зроблено швидко, професійно, і багато буде оновлювати його для вас на щорічній основі.