жертвами трагедії все ще чекають грошей страхування автомобіля стверджував,

Лаура Stonebreaker стверджувала, що її страхування автомобіля після того, як жертва аварії два роки тому. “Ви знаєте, що хворий відчуття, що ви отримуєте у вашому кишечнику?” Stonebreaker сказав. “Я знав, що вона мене не бачила. Я знав, що вона збирається вдарити мене “. Stonebreaker втратила ногу в аварії і пережив шість операцій, місяців реабілітації і близько $ 300 000 на медичні витрати. Але що змушує її самої болю, сказала вона, це почуття, що вона була забута всіма і самим піклуватися про себе.

Stonebreaker їхала її 2000 Harley-Davidson мотоцикл недалеко від її будинку в сільській Ла-Коруньї, подорож на південь на 13 CR 22 травня 2006, коли синя Toyota повернув ліворуч у дорогу – прямо у неї на шляху. За даними поліцейського звіту, інший водій сказав, що вона не бачила Stonebreaker наближається.

Stonebreaker велосипеді врізався в пасажирську сторону автомобіля, і її права нога була розчавлена ​​між двома транспортними засобами. Її голова врізалася в лобове скло автомобіля. Кілька дюймів тканини і м’язи були зрізані ногу, залишаючи кістки піддаються. Stonebreaker було кинуто 70 футів і приземлився в полі сіно.

“Я був у шоломі, інакше я не був би тут сьогодні”, сказав Stonebreaker. Що впав на полі чекає вертоліт самарянин, вона була в повній свідомості, Stonebreaker сказав. “Я дізнався пізніше, – від моєї страхової компанії – що інший водій зв’язався з її страховою компанією, щоб отримати авто страхування за цей час я чекав вертоліт самарянин” Stonebreaker сказав. Аварія доповіді говориться, аварія сталася о 3:14 вечора страхування чиновник повідомив, що Stonebreaker в 3:15 вечора, інший водій не мав авто страхування, а 3:37 вечора вона була покрита. Пізніше, коли страхова компанія іншого водія правили її політика була недійсною, вона була приведена з відмовою надати докази страхування, порушення.

Stonebreaker, який використовується в якості підтримуючої механіком у Купер-стандартні автомобільні в Auburn, провів два дні у відділенні інтенсивної терапії та майже чотири тижні в лікарні. Її кістки ніг були шинуючого і кістка була зруйнована. Лікарі ампутували ногу нижче коліна, а потім, кілька днів по тому, він ампутована вище коліна. Лікарі ставлять металевий брусок в стегно Stonebreaker і відремонтувати її зламаною стегна з пластин і гвинтів. У неї було три зламаних хребців у спині, і її ліва рука була зламана.

Вона була звільнена з лікарні 16 червня 2006, але зіткнувся місяців виснажливої ​​реабілітації. Вона не повернулася працювати до травня 2007 року. DeKalb повітовий суд звіти показують, що інший водій був виданий два квитки, один за $ 161,50 22 травня 2006, за відмову поступитися і за $ 209,50 за ненадання фінансової відповідальності або страхування 22 липня 2006. Суд вирішує стягувати від 60 до 90 днів для штрафів, що підлягає виплаті. Документи свідчать, що драйвер ні з’явитися до суду або оплатити квитки або штрафів за прострочення платежу. Індіана Бюро транспортних засобів був повідомлений 2 серпня 2006, і її водійські права були припинені.

І ось, коли все зупинилося, Stonebreaker сказав. Її страхуванням охоплено близько 80 відсотків їй $ 300 000 на медичні витрати, але Stonebreaker залишилася велика частина заплатити зі своєї кишені.

Stonebreaker сказала, що вона подала позов у ​​лютому 2007 року особа, у якої знаходяться гроші боржника заробітної плати іншого водія про реституцію, але жінка подала банкрутства, і накладення арешту було скасовано. Stonebreaker дивується, чому інший водій не був перевірений на алкоголь або наркотики на місці аварії. “Будь-яка участь в серйозній аварії повинні бути перевірені”, сказала вона