ефективних способів зниження компенсації працівникам претензій і витрат, пов’язаних з

Робочих гарантії страхового відшкодування працівникам, постраждалим в процесі трудової діяльності. У багатьох штатах США, це обов’язкова політики і потрібно в кожній компанії з співробітниками.

Незважаючи на всі превентивні заходи, випадків виробничого травматизму з кожним роком збільшується, змушуючи власників бізнесу, щоб витрачати величезні суми на компенсації. За даними американського Бюро статистики праці (BLS), близько 3,1 млн. несмертельних травм на робочому місці і хвороби були зареєстровані серед приватних роботодавців галузі в 2010 році.

Отже, це необхідно для кожного роботодавця здійснювати ефективні заходи безпеки, не тільки знизити вимоги про виплату компенсації, але і для підвищення безпеки праці та безпеки співробітників.

Використовуючи комплексну програму, адаптовані до конкретних потреб організації і цілі, допомагає організації знизити частоту, а також тяжкість травм на робочому місці. Нижче наведено кілька способів, які можуть допомогти вам у створенні ризику на робочому місці, що надалі допомогу у скороченні компенсацій працівникам претензій і пов’язаних з цим витрат.

Реалізація заходів контролю ризиків
Співробітники, що працюють у галузі, виробничі підприємства, будівельні майданчики тощо, часто схильні до на виробничих травм і нещасних випадків. Робота з важким обладнанням з використанням небезпечних матеріалів викликає побоювання співробітника безпеки. Таким чином, кожен роботодавець повинен слідувати ряд кроків щодо поліпшення безпеки на робочому місці. Ці кроки включають в себе – виявлення ризиків, оцінки ризиків та управління ризиками.

• Ідентифікація ризику полягає у визначенні можливої ​​небезпеки / ризику. Небезпека це те, що може зашкодити працівника або будь-який інший третій стороні. Наприклад, пошкоджені або зношені електричні кабелі є потенційними джерелами аварій на робочих місцях.

• Оцінка ризику включає в себе пошук всіх можливих наслідків виявлених ризиків / небезпеки і серйозності шкоди, яку вони можуть заподіяти. У вищезгаданому прикладі, зношені електричні кабелі, шкода може бути ураження електричним струмом.

• Контроль ризиків не що інше, фіксації небезпек. Роботодавець повинен усунення небезпеки, якщо ні, потрібно хоча б спробувати зробити небезпек менш небезпечним. Заміна пошкоджених електричних проводів на нові є одним із заходів контролю ризику, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Ризик контрольних заходів змінюватись в залежності від характеру уразливості. Проте, ефективність будь-який крок полягає в належний огляд і здійснення заходів щодо забезпечення безпеки на регулярній основі.

Забезпечити навчання техніці безпеки для співробітників
Наступний кращий спосіб щодо скорочення виробничого травматизму є особливим акцентом на робочому безпеку під час тренування. Забезпечити навчання техніці безпеки для всіх співробітників про безпечне поводження з обладнанням, можливих ризиків на робочих місцях, безпеки компанії правил і процедур, у надзвичайних ситуаціях (використання вогнегасники і т.д.), важливість особистого захисного обладнання, необхідного на роботу, і т.д. Це вид навчання дозволяє співробітникам придбати всі необхідні навички та знання, необхідні, щоб бути безпечним в роботі Розташування.

Наприклад, якщо робота працівника включає в себе роботу з гострими предметами, як бите скло, іржаві метали тощо, його потенційні ризики були б порізів і проколів на шкірі. Ці ризики можна було б уникнути за допомогою руки рукавички, і пропонуючи ефективне навчання, як поводитися з такими речами безпечно.

Будьте обізнані про шахрайські претензій
Страхове шахрайство відбувається, коли співробітників навмисне забезпечити деяку неправдиву інформацію, щоб отримувати вигоди від позову. За даними Коаліції зі страховим шахрайством, страхове шахрайство варто споживачів, роботодавців і страхових компаній, щонайменше 80 мільярдів доларів щороку. Серед яких, страхове відшкодування працівника шахрайства поодинці припадає значна частка.

Використання ефективних програмне забезпечення для відстеження витрат претензії
Автоматизація та відстеження вашої компенсації вимог працівників у разі процесу є ще однією найкращий спосіб зменшити претензії витрати. Використання ефективного управління програмним забезпеченням претензій полегшує вашу роботу, а також робить процес більш точним. За допомогою таких програм ви можете відразу побачити всі витрати працівника, типу травми і т.д. Таким чином, він допоможе вам заощадити час і гроші, а також взяти під контроль ваші претензії компенсації працівникам.

Компенсаційну програму всеосяжної робочих завжди допомагає вашій організації зробити набагато більше, ніж просто збереження претензії витрати. Це робить вашу робоче місце більш безпечним, забезпечує співробітників і, нарешті, зберігає вашу організацію від необгрунтованих претензій.