екстремальні погодні умови під’їхати премій страхування житла

Минулого літа країна була розорена повеней і штормів, що бачив більшу частину Глостершир і Йоркшира під водою, в той час як раніше цього року на півночі Англії бачили сильні дощі розтрощити оборону ще раз. Величезна кількість претензій з боку домовласників в цих областях перевищили 3 млрд фунтів стерлінгів фунтів і промисловість не має вибору, окрім як підняти рівень премій, щоб компенсувати цю величезну вартість.

Але Асоціація британських страховиків було скаржитися уряду протягом декількох місяців, що витрати на повінь країни оборона повинна бути різко збільшена. У вересні минулого року Стівен Haddrill, генеральний директор ABI, констатував, що “подальші кроки можуть бути зроблені. Цей бюджет повені захист 800 мільйонів фунтів стерлінгів, що було обіцяно тільки повинні бути досягнуті протягом третього року з витрат огляду, протягом трьох років. Вони дивилися на це цілу вічність, і, якщо вони були в змозі придумати показник за три роки вони повинні бути в змозі придумати з фігурою протягом багатьох років один і два. Крім того, він повинен бути не менше 800 мільйонів фунтів стерлінгів.

ABI тепер звинувачуючи уряд будівництва не менше тринадцяти основних подій на заплавах і погрожувати, що все більше і більше стають властивостями страхуванню. Асистент режисера Абі майна Джастін Джейкобс наполягає: «Страховики хочуть продовжувати надавати повені кришку, але бідних планувальних рішень призведе до більш будинку стає не знаходить збуту, страхуванню і непридатний для житла.

В останні роки це була державна політика, щоб субсидувати сильно постраждалих районах за рахунок підвищення рівня премій по всій країні. Однак це може скоро змінитися через зростання конкуренції, в результаті чого ті, в схильних до повеней громад з сильно завищеними кількістю платити.

Тим не менш, величезний збиток завдала несприятливі погодні умови означає, що, приймаючи з всеосяжної страховий поліс будинку стає більш важливим, ніж коли-небудь. У недавньому звіті Abbey Головна Страхування стверджує, що трохи більше ніж один з десяти властивостей були пошкоджені протягом останніх п’яти років на приголомшливі середня вартість £ 2699 за власність. Ще одним сюрпризом є те, що 5% від цих пошкоджень відбувається протягом самого майна.

Ллойд Вілсон, голова абатства Головна розвитку страховий продукт, підкреслює, що виймаючи кришка набагато більш економічно ефективним способом боротьби з такої кризи. ‘Bad пошкодження погода дорогих незручності і для деяких людей, особливо в областях повені, стає щорічний кошмар. Наші дослідження показують, що ризик ушкодження наших будинках все більшого реальність, і ми повинні бути готові до цього.

Це почуття вторить Мартін Foulds страхового Головна Галіфакс стосовно штормовий погоду, яка охопила країну в останні пару місяців: «При середній претензії збитку, нанесеного ураганом вартістю близько 1000 фунтів стерлінгів, то доцільно для домовласників, щоб прийняти превентивні кроки, щоб зменшити ризик пошкодження в свої будинки, а також наявності у них адекватного страхового покриття будинку на місці. “