експертизи, пов’язані з мотоциклом головні убори закони і законодавство

З липня 2000 року мотоциклісти не потрібно було дотримуватися універсального закону шолом, бажаючи всіх водіїв, незалежно від віку, щоб надягти шолом під час їзди їх мотоциклах. Сьогодні, правила Флорида шолом передбачають, що гонщики у віці старше 21 років, мати як мінімум $ 10000 на медичну страховку догляду можуть на законних підставах кататися на велосипедах без шолома, крок, який розглядається як перемога багато байкери незадоволені універсальних законів шолом, який Не було в силі, поки цей період.

Або ні, рух означає чисту перемогу чи ні, це залежить від інтерпретації. У той час як байкери можете насолоджуватися дорогою обтяжена мотоциклетні шоломи, які зазвичай є вагомим і гарячим, доповідь Флорида Департаменту транспорту показує, що мотоцикл випадкових травм і навіть смерті виросли після скасування універсальні закони, змушуючи окремих державних повноважень переглянути закон .

Дебати з приводу універсальних правил шолом не був обмежений у Флориду. По всій країні, універсальних умов шолом зустрілися з активною протидією, а останнім часом кілька держав вилетіли універсальних правил шолом повністю, в той час як інші дотримання певного віку або страхові принципи, які керують, хто повинен надіти шолом, і хто може краще не носити шолом.

До 1966 року не було ніяких мотоциклетний шолом закони в будь-якій державі. Але акт дорожньої безпеки того ж року поклали край, що, вимагаючи встановлення єдиних програм безпеки для байкерів по всій країні. Згідно з цим Законом, всі країни було доручено розробляти і реалізовувати закони і постанови, які обов’язковим використання шоломів всіх мотоциклістів. Країни, які відхилили з прийняття таких правових принципів стикаються з втратою частини коштів з федерального бюджету будівництва шосе.

У 1975 році з зборів і штрафів щодо майбутніх трьох держав, Конгрес Revisited безпеки дорожнього закону, і викорінити мандат шолом закону, а також заборону суспензії федеральних коштів з країни без універсальних законів шолом. У результаті до 1978 року 25 країн скасували своїми законами або поправками їх включати тільки певні групи, в основному, люди у віці до 18 років.

1980-х років була, в цілому, період застою для шолома законів. Однак наприкінці 1980-х і 1990-х років, кілька урядів штатів почали відтворюючи шоломі законів з метою зниження травматизму та смертності, а зниження страхових та медичних витрат. У 1989 році, Орегоні і Техасі ще раз реалізовані універсальні правила шолом, і Вашингтон, і Меріленд наслідував його приклад в 1990 і 1992 роках. Навіть Каліфорнії, що ніколи раніше не прийнято шолом закону, який був прийнятий універсальний закон шолома в 1992 році після того, як багато галасу. Флорида також взяв шолом регулюванням, проте в 1996 році як вже зазначалося, закон був змінений, щоб включити тільки водіїв у віці до 21 і без адекватного страхового покриття.

Скасування відразу побачив помітна зміна в шоломі використання в країні. Як спостережень шоломів досліджень, проведених у квантовій точці у 1998 році виявили 99,5 відсотка мотоциклів байкерів носили шоломи. Аналогічне опитування, проведене в 2002 році, через два роки після скасування загального закону шолом, зазначив, що швидкість впала до 52,7 відсотка.

Інше дослідження, проведене у Флориді DOT також показало, що хоча загальна кількість аварій зменшується на час 18-місячного періоду після того, як закон був скасований в порівнянні з 19-місячного періоду, що передує скасування, ДТП зі смертельним результатом серед мотоциклів держави вершників підвищені приблизно на 43 відсотків після того, як правила Флориді шоломі були внесені поправки, з 284 загиблих в 18-місячний період, перш ніж скасувати, до 404 загиблих у 18-місячний період після скасування. Несмертельних травм підвищений приблизно на 16 відсотків за той же період. Навіть кількість неповнолітніх гонщиків підвищеним після скасування закону, від 7 до 11 відсотків.