економія на освіту вашої дитини

Як батько, ви хочете, щоб забезпечити найкращі для ваших дітей. Це ніколи не вірніше, ніж коли мова заходить про їх утворення. У Південній Африці, вартість якісної освіти може розтягнутися на сотні тисяч рандів – сума, яка не може бути легко всмоктується в щомісячно або щорічно бюджет. Насправді, більшість батьків потрібно планувати дуже ретельно за освіту своїх дітей. На щастя, можна почати планувати майбутнє сьогодні своїх дітей. , І це можливо.

Через ряд інвестиційних та збереження рішення, які зроблені спеціально для навчання вашої дитини потреб, ви можете почати економити до типу освіти вашої дитини заслуговує. Нижче, дізнатися більше про планування для освіти дитини, або, навпаки, дізнатися про доступні навчального плану, які дозволять вам дати своїй дитині найкращу освіту.

Азбука повного планування у сфері освіти
В даний час це не тільки ваші діти, що вища освіта має бути заплановано на. Школа навчання може розтягнутися на багато тисяч рандів щороку, особливо, якщо ви вирішили відправити свою дитину в приватну школу. І, звичайно, вартість шкільної освіти тягне за собою набагато більше, ніж просто щомісячних платежів. Ваша дитина зажадає книги, канцелярське приладдя, обмундирування та спортивного спорядження протягом всієї його або її років у школі. Навчання закладає основу для майбутнього вашої дитини, і, отже, дуже важливо дати своїй дитині найкраще шкільне ви можете собі дозволити.

Як тільки ваша дитина matriculates середньої школи, витрат на їх навчання, ймовірно, зростатиме. У давнину, університети були головним провайдерів вищої освіти. Сьогодні, є багато шанованих коледжів, технічних коледжів та інститутів дистанційного навчання по всій Південній Африці, і вони також пропонують широкий спектр курсів і кваліфікацій. Тим не менш, плата за навчання в цих коледжах часто настільки ж високо, як в університетах – якщо не більше, в деяких випадках. Таким чином, який би шлях не ваша дитина вирішує слідувати, витрати на освіту свого, ймовірно, зажадає ретельного планування.

Поряд з вищою освітою збори, ви також повинні розглянути пов’язані з цим витрати, такі як текст книги, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення і витрати на проживання (наприклад, проживання зборів). І, звичайно, є той факт, що студенти завжди відомо, зламався! Ви також можете бути оплачувати рахунки за витрати на бензин, витрачати гроші і різні інші предмети першої необхідності, що ваша дитина, ймовірно, будуть потрібні під час їх перебування в якості студента.

Як почати економити на освіту вашої дитини
Щоб почати економити на освіту вашої дитини, це гарна ідея, щоб сісти зі своїм фінансовим консультантом і думати про повної потреби вашої дитини освіти. Увагу на наступні моменти:

• Скільки років вашій дитині?
• Який рік вашої дитини до школи?
• Чи збираєтеся ви, щоб відправити дитину в державну або приватну школу?
• У якому році буде ваша дитина приступить до виконання своїх вищу освіту?
• Ваша дитина вимагає аспірантуру?
• Ваша дитина живуть окремо або в резиденції під час свого дослідження?

Беручи до уваги вік вашої дитини, і ті роки, коли він або вона почне школу і почати вища освіта, планувальник допоможе вам визначити, скільки вам потрібно, щоб прибрати кожен місяць платити за навчання вашої дитини.

Чим раніше ви почнете економити на освіту вашої дитини, тим він доступніший буде
Як і з будь-яким типом заощадження або інвестиційну політику, чим раніше людина починає економити, тим краще. І це ніколи не надто рано, щоб почати. Чи є він тільки почав робити перші кроки, чи вона тільки що тато її дуже перша посмішка, чим раніше ви почнете планування навчання вашої дитини, тим він доступніший буде.

Поговоріть з вашим фінансовим планувальником сьогодні та дізнайтеся більше про доступні планування освіти для вашої дитини.