економія доступні з декількох онлайн страхування подорожей поїздки

Мульти страхування подорожей поїздки відноситься до однієї страховий поліс (вивезена особа або компанія для своїх співробітників), яка охоплює кілька поїздок, за кордоном або всередині країни протягом певного періоду. Взявши з декількох страхування подорожей поїздки безпосередньо в інтерактивному режимі застрахованих економить не тільки страхових внесків, але й часу зазвичай іде на організацію багатьох самотніх політики поїздки.

Річний декількох страхових поїздка охоплює вас за необмежені поїздки протягом 12 місяців з єдиною умовою, в тому, що кожна поїздка не може бути більше 90 днів. Премій для багаторазового використання щорічної політики менше, ніж якщо ви прийняли єдину політику поїздки кожен раз, коли ви подорожували. Це схоже на “об’ємні купувати” в тому, що страхова компанія, очевидно, заробляє великі премії за великим покриттям, але, оскільки там менше часу для участі страховика вони можуть в середньому знизити вартість за одну поїздку для клієнта. Основні багаторазового використання щорічне страхування буде включати в себе прикриття для лікарні швидкої медичної допомоги та лікування, а також деякі інші незначні ризики (крадіжки документів, втрату доходу і т.д.), тоді як, якщо ви визнаєте необхідним повне покриття, то ви будете покриті за розширений діапазон ризиків, які можуть включають в себе смерть і постійну інвалідність, кришка надзвичайних компаньйона, сімейні обставини і додаткові оплати витрат на проживання.

Дешеві або основним прикриттям для річна багаторазова туристична страховка поїздки, очевидно, менш дорогі, але це важливо для компанії, щоб покрити ризики адекватно, тому що без цього, компанія може понести значні фінансові втрати, якщо співробітник знаходиться в лікарні протягом тривалого періоду часу. Купуючи базовий або комплексне страхування ділових поїздок в Інтернеті ви знайдете премій ще дешевше, тому що компанія страхування подорожей продає безпосередньо до вас, а не через агента. Комісії, які могли б бути виплачені до агента, а не застосовується (принаймні до деякої міри) до зниження премій на декількох ділових поїздок страховий поліс поїздки. Є деякі добре організованою подорожей в Інтернеті страхові компанії, які можуть забезпечити якість багаторазових кришку до 50% менше, ніж вартість з тієї ж кришкою через туристичне агентство або інших страхових компаніях генерації свій бізнес за рахунок комісії на підставі каналу розподілу.

Деякі туристичні компанії страхування не буде страхувати літніх людей або тих, хто раніше існуючих медичних умов. Існують, однак, подорожей в Інтернеті страхові компанії, які не мають вікові обмеження на їх політику і запропонує кілька страхування подорожей поїздки до тих, хто раніше існуючих медичних умов. Будь-який мандрівник з попередньо існуючі медичні умови, очевидно, буде необхідно заповнити в режимі онлайн вже існуючі медичні умови процесу і повинні очікувати платити більш високу премію за підвищеного ризику для компанії страхування подорожей. Точно так само, якщо ви літня мандрівник Ваші премії будуть вище, але незначно в порівнянні з дуже високими витратами на госпіталізацію або лікування стягується в багатьох країнах по всьому світу.

Ще спосіб заощадити на премії призначити призначення області, де ви або співробітники Вашої компанії буде подорожувати. Хоча багато кількох страхових полісів поїздки є ковдра всьому світу кришку можна влаштувати індивідуальний політики через обмежене число туристичних страховиків. Якщо у вас є співробітників, що відправляються в регіоні Азії і Тихого океану (де медичні та лікарняні витрати є розумними) навіщо платити більш високі страхові внески для оплати проїзду в США, де витрати на госпіталізацію надзвичайно високі? Перейти прямі онлайн для вашого багаторазових страхування подорожей, отримати призначення на основі кришкою і зберегти.