економіка ткацьких верстатів, але любов до життя квіти

Що Виникає частка Індії страхового ринку життєвого світу незначно виріс протягом останнього року до 1,97% з 1,68% рік тому. Премії по страхуванню життя генерується з Індії склав еквівалент $ 47,1 млрд. у минулому році, у порівнянні з $ 37220000000 в 2006.However, цей бізнес в Індії значно сповільнилося в 2007-08 роках, загальний бізнес виріс більш ніж на 36% в доларовому вираженні. Цей спад почасти через зміцнення курсу рупії по відношенню до долара США. Значне зростання включає в себе оновлення премії. Реальне зростання Індії в цьому секторі на 14,2% в 2007-08 і більш ніж у два з половиною рази перевищує світовий рівень.

Ключовим драйвером зростання страхування життя індійської економіки була тенденція до однієї бізнес-премії і пенсії і ренти продуктами. Індійська промисловість страхування зсуву на один від надання традиційних страхування життя, щоб ці нові сектори через старіння населення (більше 2% перетині 55 щороку) і скорочення державних допомог по соціальному забезпеченню. Хоча індійська економіка зіткнулася з серйозною кризою кредитів у 2007 році, який привів до турбулентності на фінансових страхового ринку, продажів продуктів страхування життя не були порушені.
Люті продажів в поліси страхування життя обумовлені поєднанням факторів. У міру лібералізації індійської економіки, там не бракує інвестиційних можливостей для людини, щоб вибрати з. Діаграма інвестицій сьогодні є золото, майно, інструменти з фіксованою прибутковістю, пайові інвестиційні фонди і, звичайно, страхування життя. Враховуючи обсяг вибір, стає необхідним, щоб зробити правильний вибір при інвестуванні з працею зароблені гроші. Страхування життя залишилася як унікальна інвестиція, яка допомагає інвестору для задоволення його потреб колектор – економія для важливих життєвих цілей і захисту своїх активів і податкової економії. Економія на податках страховий поліс в моді серед індійської молоді чиї реальні доходи бачив вражаюче зростання у зв’язку з IT і роздрібної бум.

З точки зору інвестора, інвестиції в поліс страхування життя може грати дві ролі – визнання активу або захисту активів. Ця політика унікальна тим, що дає клієнтові впевненість захисту активів, поряд з сильним елементом активів вдячність. Основна перевага, пов’язаних з страхування життя є те, що фінансові інтереси своєї родини як і раніше захищена від обставин, таких як втрата доходу у зв’язку з важкою хворобою або передчасної смерті страхувальника. Одночасно, страхові продукти також мають великий потенціал для створення багатства пропозицію. Застрахованих тому переваги за двома пунктами звинувачення і страхування життя займає унікальне місце в ландшафті інвестицій.

Страхування життя є єдиним варіантом, який пропонує інвестиційні випадку конкретних продуктів для різних етапів життя. Таким чином, він гарантує, що пільги, встановлені для клієнта відображають потреби клієнтів у будь-якому конкретному етапі життя, і, отже, гарантує, що фінансові цілі цього етапу життя задовольнялися без будь-яких турбот. Тому, незважаючи на макроекономічну середу характеризується незначно уповільнення економічного зростання і зростання інфляції, страхування життя продовжує розширюватися в 2007 році значне збільшення на 5,4% до $ 2, 393 млрд. доларів.

Останньою інновацією в галузі страхування життя ULIPs. Ця політика отримала високе визнання у зв’язку з привабливими рисами, які вони пропонують. Ці політики пропонують гнучкість у виборі страхової суми, розмір премії, змінити розподіл активів, перемикаючись між фондами та змінити рівень Преміум / страхової суми навіть після плану почалася. У разі ULIPs, страхувальник має можливість знімати гроші після того, як кілька років (комфорт потрібно у випадку крайньої необхідності). Ці політики мають низьку мінімальну володіння і часткового або систематичного вилучення дозволяється страхувальника.