економлячи на страхування житла легко

Ваш будинок знаходиться ваш найцінніший актив, як це зазвичай найбільших інвестиційних люди зазвичай роблять. Наявність достатньої страхового покриття це цінний актив, має важливе значення. Є два варіанти страхування для дому, будівлі страховка покриває фактичну структуру в той час як зміст страхування охоплює елементи всередині структури. Гарантуючи, що ви повністю покриваються як важливо, але це не означає, що ви повинні переплачувати на премії. Є кілька способів, які можна заощадити на страхуванні вашого будинку, зберігаючи повне покриття.

Якщо ви думаєте про покупку нового будинку або шукаєте новий будинок в оренду, то виявлення ризик крадіжки в областях, які ви розглядаєте необхідна, якщо ви хочете, щоб низькочастотні страхові внески. Кількість крадіжок з будинків варіюється від регіону до регіону і навіть може значно відрізнятися від вулиці до вулиці. Страхові компанії вести докладний облік злочинності і відрегулюйте премій відповідно. Перш ніж зважитися на площу, зробити декілька досліджень в галузі безпеки в цьому районі. Поговоріть з жителями сусідніх і запитайте їх, якщо недавно були мішенню злодіїв. Також запитаєте, чи знають вони будь-якого в області, який мав злому. Наступний диск навколо і зверніть увагу на приватні охоронні компанії, які працюють в цьому районі, а потім зателефонувати їм і запитати їх про злочинну діяльність у цій галузі. Поліція дуже захисному над статистику злочинності, але ще можна було дати їм постріл і запитаємо, що в найближче відділення міліції про криміногенну ситуацію в прилеглих районах. Загалом, закритих громадах і безпечних квартирах є більш безпечними що означає, страхуванням такого роду жителів, як правило, досить низька.

Безпека вашого будинку це відмінний спосіб, щоб знизити страхові внески додому і захистити свою сім’ю від злочинів і небезпечних пригод. Установка сигналізації, ворота безпеки та охоронної грати на вікнах лише деякі шляхи зменшення шансів бути пограбованим. Ці пристрої зроблять ваш будинок менше мішенню і тим самим сприяти більш низькі страхові внески. Пристрої, які зменшують ймовірність нещасних випадків, як детектори диму і спринклери системи також зберегти ваш будинок безпечним і допомагає зменшити витрати на страхування.

Збільшивши надлишок досить стандартний спосіб зменшити щомісячні премії. Ця опція доступна для більшості типів короткострокового страхування і повинна бути розглянута, якщо ви відчуваєте, що ваш будинок безпечним. Якщо ви думаєте, що ваш будинок може бути метою для дрібних злочинів, як діти злому і крадіжки вашої стереосистеми то збільшення зайвого, ймовірно, не дуже хороша ідея.

Поєднуючи утримання і будівництво страхування є логічним і простим способом зменшення ваших витрат на страхування. Ще кращим варіантом є поєднання вашого автомобіля, будівництво та утримання страхування. Ці види комбінованих страхових полісів, як правило, дешевше, ніж окремі політики. Страховики заощадити гроші на адміністративні збори і вас споживачів вигідно, оскільки більш низькі премії. Вони також стверджують, простіше, так як є тільки один страховик і одна політика беруть участь в процесі претензій.

Ретельний вибір областей, в яких ви плануєте жити, установка адекватні захисні пристрої, збільшуючи ваші надлишку і об’єднання ваших страхових полісів, ви можете отримати значну економію на вашому домашньому страхування.