економити гроші на страхування автомобіля

У той час як вартість вашої премії буде змінюватись в залежності від різних факторів, є кілька способів, ви можете заощадити на страхування автомобіля. По магазинах навколо для найкращою ціною це кращий спосіб, щоб отримати більш низьку премію. Це робиться шляхом отримання цитати з різних страхових компаній і агентів. Коли ви шукаєте низької вартості, переконайтеся, що ви все одно отримаєте покриття вам потрібно. Низьку премію нічого не означатиме, якщо ви належним чином не охоплених політикою. Ціна і охоплення не єдині речі, щоб розглянути. Ви також хочете, щоб компанія, яка є надійною. Переконайтеся, що вони мають хороші рейтинги клієнтів і дізнатися, як вони мають справу з претензіями. Спробуйте вибрати компанію, яка заслуговує поваги, але все ж пропонує нижчу премію. Пошук страхові компанії просто. Ви можете шукати через Інтернет або телефонну книгу. Незалежно від того, як ви вирішите вести свій бізнес, завжди переконайтеся, що ви отримуєте право охоплення.

Якщо ви плануєте купити новий або старий автомобіль, кажуть в страхову компанію в першу чергу. Вони будуть в змозі сказати вам, що нова вартість буде. При купівлі нового автомобіля, ваша премія буде заснований на вартості автомобіля, що буде коштувати для ремонту і те, що рейтинги безпеки. Багато автомобілів оснащені пристроями безпеки. Ці особливості ви могли б отримати додаткові знижки на страхування. Якщо транспортний засіб, будь то новий або б, є мішенню для злодіїв, ви будете платити більше за страховку.

Коли ви шукаєте політики, попросіть високу франшизу. Чим вище франшиза, тим нижче премія. Хоча це означає, що ви ризикуєте платити більше зі своєї кишені, якщо ви потрапили в аварію, він також може додати до сотні доларів у заощадженнях на премію. Ви повинні вирішити, що краще для вас, більш високу премію або більш високу франшизу.

Якщо у вас є старий автомобіль, зменшуючи покриття на політику також знизить що ви платите. У деяких випадках, що ви платите за премією не є економічно ефективним, якщо автомобіль старий. Щороку ваш страховий поліс оновлюється. Ви можете зробити ці зміни до вступу нового правила в силу.

Якщо у вас є домовласників через іншого агента, розглянути питання про об’єднання з домовласників страхування Вашого автомобіля. Багато компаній пропонують знижку, коли ви робите це. Це може призвести до 20% економії щороку. Хоча цей варіант є привабливим, це не завжди кращий вибір. Не зупиняйся отримувати котирування і порівнюючи їх. У деяких випадках, це буде дешевше утримати окремі політики, якщо ви отримуєте низьку цитату.

Купони можна заощадити багато грошей. Страхові компанії пропонують різні знижки, в тому числі безпечного водіння, безпеку обладнання, протиугінних систем і невеликим пробігом. Переконайтеся, що попросили Які знижки пропонує компанія. Також дізнатися про страховій групі. Є компанії, які пропонують додаткові знижки для водіїв, які отримують страховку через групу план, запропонований роботодавцем. Деякі страхові компанії пропонують Multi-Vehicle знижки. Це може бути величезна економія, якщо ви страхуванні більше одного автомобіля. Завжди запитуйте про доступні знижки щоб побачити, що ви можете претендувати. Страхова компанія зазвичай не ложкою годувати цю інформацію, тому що вони отримують менше грошей на вашої політики. У вас є право знати, що знижки.

Хоча знайти низьку вартість страхування важливо, завжди переконуюся, що зробити багато досліджень, перш ніж підписати що завгодно. Переконайтеся, що ви вибрали правильну компанію, той, хто буде там, коли ви подаєте позов. Крім того, ваш охоплення є найбільш важливим фактором. Завжди майте при собі необхідний охоплення. Додаткове покриття може бути доданий, якщо ви цього хочете.