екологічного страхування; внести свою лепту

Як суспільство, ми швидко починають розуміти, що те, що ми робимо, вплив на навколишнє середовище навколо нас. За усвідомлення цього факту ми починаємо задаватися питанням, що ми можемо зробити як наш маленький внесок. Особливо з урахуванням викидів вуглекислого газу для середнього домогосподарства Великобританії, яка в даний час лежить на 26316 кг CO2.

Екологи вважають, що, щоб зупинити глобальне потепління, кожен з нас треба голитися 2500 кг від цієї суми на рік, і ця цифра наближається до 10%. Якщо ми подивимося на деякі з ключових областей CO2
Виробництво в домашньому господарстві ми бачимо це, звичайно, можливо, газ, вугілля і нафта, складають 3876 кг, 3127 кг електроенергії та використання автомобіля 2600 кг.

Ці цифри, звичайно, ми, безумовно, може зробити деяку роботу на зниження. Візьмемо, наприклад, ваш автомобіль, є багато варіантів, щоб не використовувати його без необхідності, спробуйте ходити або за допомогою велосипед, якщо ваша подорож дуже близько один. Також можна використовувати в громадському транспорті; автобусі наприклад заощадить багато CO2 виробництва. Ще одна пропозиція в цій області є екологічно чистою страхування автомобіля. Це набагато дешевше, ніж у момент її створення, з хорошими пропозиціями даний час знайдені через багато компаній. Ці компанії працюють шляхом заліку вашого CO2 виробництва, вкладати гроші в зелених схем, таких як; лісового господарства, енергозбереження та використання поновлюваних джерел енергії. Подумайте про купівлю автомобіля з меншим двигуном, не забудьте перевірити, щоб показники споживання, оскільки не всі маленькі двигуни є економічні, як ви думаєте. Інша можливість мати свій автомобіль перетворюється в подвійному паливі або купівлі дизельного двигуна, так як це набагато економічніше на основі витрати палива. Хто знає, ви можете навіть заощадити гроші на договір страхування транспортних засобів у цьому процесі.

З точки зору скорочення вуглецевого палива, таких як вугілля, газ і нафту, ви можете допомогти зменшити це, зробити свій будинок більш енергоефективним. Є багато способів це ви можете зменшити свої рахунки за опалення і заощадити на вашої продукції СО2. Ви вікна з подвійним склінням? Чи є ваш горище ізолювати? У вас є ізоляція порожнини стіни? Ваші прилади мають хороші рейтинги енергозбереження? Якщо відповідь на будь-який або всі з цих немає, то ви не можете зробити велику економію на CO2 виробництва і дійсно рахунки за комунальні послуги з вирішення цих питань. Деякі страхові компанії в даний час пропонують страхування Еко будинок серед своєї політики, ще раз, використовуючи відсоток коштів, щоб компенсувати виділення CO2. Якщо ви можете знайти компанії, що пропонують цим при пошуку ви відновити політику надалі можна голитися більше викидів вуглецю компенсуючих дій, які вона пропонує.

При найближчому розгляді етики цих компаній вони, здається, звук. Вони працюють, скільки викидів вуглекислого газу буде в середньому для транспортного засобу або побутовий, а потім направлені на зміщення десь в районі 20%. Це робиться, жертвуючи гроші схем, які розвиваються альтернативи викопним видам палива та лісового господарства схем коли багато нові дерева посаджені, яка допомагає поглинути частину викидів вуглецю в короткостроковій і середньостроковій перспективі. Якщо врахувати, що 20% ваших середній рівень викидів вуглецю для вашого автомобіля працює на 520 кг ви добре на вашому шляху до гоління, що 2500 кг вашого викидів вуглецю в атмосферу сім’ї. З додатковим скороченням від зробити свій будинок більш екологічним ви повинні бути практично там.

Це не так важко, коли ви думаєте про це …………