екзотичних тварин, які могли б виграти від медичного страхування

Багато хранителі домашніх тварин насолоджуватися компанією і товариських володіння домашнім тваринам кроликів в домашніх умовах. Люди тягнуться до думки про будинок кроликів, оскільки кролики не тільки грайливий і з задоволенням переглядати вони також дуже доброзичливо. Кролики схильні залучати до себе людей, яким подобається розмір і вид кішок, але відлякують кішок стороні манери час від часу дисплей, більшість кроликів, якщо обробляється належним чином, доброзичливі день у день. Кролик власники повинні усвідомлювати, оскільки кролики так доброзичливі, вони повинні витрачати виділяють часу кожен день, граючи з їх домашнього кролика. Кролики, які не отримують достатньої уваги може отримати похмуро. Як кішки домашні кролики є низькі експлуатаційні витрати і легко ящик для сміття підготовку. Кролики їдять все, кращий спосіб, щоб заощадити ваші меблі, щоб дати вашого вихованця кролика багато іграшок жувальні. Кролики і маленькі діти не риса дійсно хороша комбінація, дитячі захоплення і бігають кролики робить нервову і вони можуть почати кусатися і кролик укусів постраждав. Якщо ви влаштувати так, щоб ваш вихованець кролик в будинку ви повинні бути готові для очищення сміття каструлю на регулярній основі.

Кролики повинні бути прийняті до ветеринара на постійній порядку денному звичайні щеплення і огляди. Кролик власників, які тримають свій кроликів в будинку рекомендується стерилізація і кастрація вашого кролика. Домашніх кроликів не визнаються за їх готовність приймати наркотики. Якщо у вас є, щоб дати вашому вихованцеві посередництва рідини кроликів необхідно використовувати шприц (тільки не шприц голкою) або піпетки. У мене є переваги для шприців так як він простіше для вимірювання правильну дозування ліків. Холдинг кроликів голови і шиї з одного боку слайд шприца в рот кролика за зубами, перевірте, щоб переконатися, що кінчик шприца не прилипло на іншу сторону рота, направте кінчик шприца до кролика горло. Натисніть на поршень шприца.

Якщо ваш ветеринар замовлень медицини для Вашого кролика, який знаходиться в таблетки або таблетки вам доведеться розтовкти таблетку. Після того як ви розгромили таблетку в порошок об’єднати його з трохи ароматного Sustacal або забезпечити, поки ви не водянисті пасти. Використовуйте шприц, щоб роздавати пастоподібної рідкого лікарського засобу.

Вона просто вимагає укусу одного комара для кролика рости інфіковані вірусним захворюванням погано Myxomatosis виклику. Більшість кроликів вмирають кілька коротких годин після зараження цією хворобою. Єдиний спосіб лікування Myxomatosis є прищепити вашого вихованця кролика перш, ніж вона вступає в контакт з Myxomatosis. Кролики повинні бути вакциновані, коли вони шість тижнів. Не давати вагітної кролиці вакцинації; чекати, поки її діти не народжуються. Кролики все ще знаходяться в небезпеці для Myxomatosis протягом чотирнадцяти днів по тому щеплення. Вашого вихованця кролика необхідно уколів.

Проблеми зі здоров’ям, зазвичай пов’язані з кроликами неконтрольованого кровотечі, коли поранені, кров в сечу, переломи, проблеми з диханням, падінням температури тіла, і страшний пронос. Якщо ви хотіли б придбати страховий план, щоб допомогти покрити витрати на ветеринара витрат для вашого вихованця кролика ви, швидше за все, доведеться шукати екзотичні пропозиції політиці тварина домашня тварина компанії страховий захист здоров’я.