еволюція і значення консультантів з управління

В якості консультанта з питань управління вашим клієнтам звертатися до вас за порадою і досвідом, щоб підвищити їх ефективність, а також для розробки стратегії. У цій якості ви часто будете принести свої власні власні методики або стратегії для виявлення проблем або надати рекомендації, які може відкрити вам більше витримки і певні ризики.

Є певні запобіжні заходи консультанти з управління можуть зробити для зниження рівня ризику. Однією з важливих заходів обережності є озброюючи себе страхування професійної відповідальності консультантів з управління.

Бізнес страхове покриття, і, зокрема страхування професійної відповідальності, має важливе значення для будь-якого власника бізнесу, а й для тих, які надають консультаційні послуги, він має вирішальне значення. У той час як бізнес-страхування відповідальності адресує претензії тілесних ушкоджень або матеріального збитку, страхування професійної відповідальності, також відомий як Помилки та пропуски (E & O) страхування, захищає громадян і організації від претензій професійна недбалість і помилки або упущення у професійній діяльності. Зокрема, страхування професійної відповідальності консультантів з управління допоможе захиститися від випадків, коли клієнт незадоволений результатом від рекомендованих бізнес-стратегії, якщо вони розчарувалися в сприймають цінності послуги, або якщо вони фінансово збиток в результаті консультанта помилку.

Професіонали, які найчастіше потрібні E & O страхування включають лікарів, юристів та інженерів. Тим не менш, є кілька підприємств, в яких E & O покриття часто упускається з виду, вони включають консультантів, рекламних агентств, веб-хостинг компаній, постачальників послуг, веб-і графічні дизайнери, і інших інтернет-компаній, що надають послуги. Майже кожна організація, яка надає послуги клієнту за плату має E & O експозиції, а тому, що професійні вимоги в цілому з точки зору права, страхування професійної відповідальності щити бізнес від непередбачених.

Як професійної відповідальності працює

Як діловий клімат стає більш складним, так що страхові потреби власників бізнесу. Бізнес відповідальності страхового покриття і E & O страхування є критичним і як захистити бізнеси в двох життєво важливих областях: розрахунковий витрати і судові витрати оборони.

Більшість E & O політики будуть охоплювати суджень, селищ і оборонних витрат, які, навіть якщо звинувачення будуть визнані недійсними, може перерости швидко. Рахунок захисту позов тільки й може призвести до банкрутства або екстремальних боргу для багатьох власників малого бізнесу.

Політики, як правило, захистити свою роботу назад в рання дата безперервного професійного страхування відповідальності. Наприклад, консультанти з управління, які підтримували безперервне охоплення з 2000 року, будуть розглянуті на будь-якому новому пред’явлених виконаних робіт з 2000 року. Якщо політика бути скасований або не буде продовжений, тим самим припинення безперервне покриття, консультант не можуть бути покриті за попередню роботу без попереднього покриття акти не інтегрована в нову політику.

Захищаючи претензії

Якщо позов подано, E & O страхування будуть належним чином підготувати особа або компанія, в розгляді своєї справи. Він буде платити за сильну правовий захист і потенційно врятувати малий бізнес або окремі від важкого боргу. У той час як помилки неминуче відбудеться, є кілька кроків управління консультантами можна зробити, щоб пом’якшити претензії:

* Мати письмовий трудовий договір докладно, що послуга буде надаватися, те, що не входить і плата за доставку цієї служби

* Спілкування по всій роботі; дати клієнтові авансом реалістичні очікування і надавати регулярні оновлення статусу

* Реалізація процедур контролю якості, а також регулярно проводити перевірки для забезпечення процедури в даний час неналежному порядку

У той час як контракти і процедур управління ризиками може допомогти зменшити шанси професійних претензій недбалості, немає ніякої гарантії, помилка не відбудеться або що клієнт буде задоволений. E & O страхування забезпечить додатковий рівень захисту від несподіваного, і допомогти вам захистити себе проти передбачуваної халатності претензій. Захищаючи позов є дорогим і трудомістким. Незалежно від того, позов вважається необгрунтованим, витрати на адвоката будуть як і раніше повинні бути сплачені. Страхування професійної відповідальності консультантів з управління покриє витрати, пов’язані з будь-якими поселень або судження, висунуті проти вас.