діти краще захищені в реформи медичного страхування

Нарешті, є прискоренні тенденції в галузі медичного страхування, що це хороша новина для багатьох батьків. Більше двох десятків держав Америки підписали в закон або недавно прийнято законодавство, яке вимагає роботодавця охорони здоров’я планує забезпечити покриття на більш тривалий час для дорослої утриманні дітей все ще жили вдома. Зазвичай дитина втрачає медичного обслуговування у відповідності з планом батьків на 19-й день народження, хоча повний робочий день студенти зазвичай залишаються під кришкою до закінчення школи.

Коли діти завантажилися з планом, він може випалити тривожний боротьба за часто дорогої заміни покриття, особливо якщо мова йде федеральним мандатом COBRA страхування. У той час як законодавча специфіки змінюватися, багато держав в останні три роки підштовхнули медичного обслуговування дати відсікання для дорослих на утриманні дітей віком до 25 років. Нью-Джерсі дозволяє охоплення вік 30 – найвищий віковий ценз в країні.

Одна людина стала добре знайомий з цим залежить охоплення питання нещодавно при дослідженні варіантів в плані розвитку охорони здоров’я його старший син, який збирався закінчити коледж і піти групою здоров’я його роботодавця політики. Враховуючи складність нашої системи охорони здоров’я, багато батьків, ймовірно, не знають цих законодавчих змін і як вони можуть вплинути на дітей починають свою власну.

Реформи спрямовані на надання допомоги деяких з 45000000 нації незастрахованих. Молоді люди від 19 до 29 вважається найбільш швидкозростаючою частиною незастрахованих населення, за даними дослідження Фонду Співдружності, опублікованому у вівторок. Тільки 41 відсотків були застраховані протягом усього 2007 року, говориться в дослідженні.

Багато молодих людей не мають медичного обслуговування, тому що вони або безробітні, або в роботі, без вигоди. Крім того, зростання премій провести страхову менш пріоритетними для відносно здорових. Навіть якщо ваші діти маленькі, стежте за цим медичного страхування тенденції. Вниз по дорозі, він може мати реальні наслідки для їх утворення і вибору професії. Наприклад, чи буде вища освіта перевести на готові роботи з медичними переваги?

Це могло б навіть стати фактором в тому, де ви хочете жити – стан, який дозволяє залежить покриття протягом декількох років після коледжу, на відміну від держави, яка не. Деякі закони розширення охоплення дозволяють страховикам стягувати додаткові премії, але здебільшого, не повинно бути невелика зміна у вартості утримання дорослої дитини за задумом кілька років довше.

“Дорослі діти, ймовірно, найменш дорогий для покриття”, сказав Ед Fensholt, старший віце-президент і директор відповідності послуг із Lockton Посібник групи в Канзас-Сіті.

Як бути сім’ям, чиє здоров’я план самострахування – тобто, де страхування фінансується за рахунок роботодавця, на відміну від планів, в якому роботодавець купує покриття від страхової компанії? Самозастрахованнимі плани взагалі не поширюється на зміни в залежних граничних строків, тому що вони підпорядковані федеральним інструкціям.

Fensholt не здивувався поштовх у залежних охоплення і пророкує число станів схваливши його буде прискорюватися. Канзас є однією з держав в даний час розгляд цього питання. У той час як це покриття реформа не може вирішити всі проблеми незастрахованих нашої країни, принаймні, забезпечує безпеку для багатьох молодих людей, поки вони не може купити їх власний охоплення. “Як батько, я турбуюся про моїх дітей отримати травму або потребують медичної допомоги і не мають страховки,” Fensholt сказав. “Ось тепер це рішення, які можна прибрати з їх контролем, і є шматок розуму.”

Рекомендується, щоб батьки говорять зі своїми середньої школи або коледжу віку про важливість отримання ступеня або навчання торгівлі, яка призведе до негайного застосування – з користю для здоров’я.