дітей та шийного відділу хребта

Whiplash у дітей: чи можу я подати позов?

Незважаючи на розвиток високої якості дитячих сидінь в автомобілях, діти як і раніше уразливі для хлистовою травми в разі аварії. Це знак про безпеку дитячих крісел, що більше дітей не діагностуються з такого роду травмами, особливо в середньому шестирічний хребта старих є лише чверть так сильні, як дорослий. Тим не менш, тому що діти, як правило, їздити на спинах автомобілів, які, як відомо, безпечніше, що передні і діти мають більш широкий діапазон спинного руху, випадки дітей, які страждають травмами, на щастя, досить рідко.

Сказавши, що жертва все ще жертви незалежно від віку і дітей, які постраждали внаслідок нещасних випадків мають ті ж права на компенсацію, як дорослий. На відміну від дорослих, хоча, три роки обмеження на проведенні позов про компенсацію за травми не застосовується. Може бути звернено стягнення від імені дитини у віці до 18-й день народження. Як тільки дитина виповнилося 18 років, вони все ще мають статутний трьох років з цієї дати і надалі проводити вимагати для себе, що дозволяє їм при подачі позову, поки вони не 21.

Осіб, які не досягли віку 18 років вважається неповнолітнім в очах закону і, отже, вимога про компенсацію має бути зроблено для них. Це робиться шляхом призначення те, що відомо як «судовий друг”, який діє від імені дитини, і це, як правило, роль прийнятої батьків або опікуна. Тим не менш, саме головне пам’ятати, є те, що суперечка друг не може бути хтось, що безпосередньо беруть участь в аварії – вона повинна бути незалежною стороною у зв’язку з аварією чи обставинами, які викликали травму. Хоча докази та свідчення очевидців тих, хто бере участь в аварії приймаються в якості доказів, хто залучений в аварії не може взяти на себе роль судових одного, як їх позиція буде вважатися упередженим на користь дитини.

Хлистовою травми може зайняти набагато більше часу, щоб повністю зцілити, ніж очікувалося, з болем від травми стають помітні тільки через деякий час після початкового аварії. Першочерговим завданням має бути отримання поранену дитину до лікаря або в медичний центр, де фахівець може перевірити серйозність травми. Акцент має бути на лікування дитини. Думаючи про компенсацію можуть бути вирішені на пізнішої дати, але під час лікування дитини він може бути розумним, щоб поговорити з медичним персоналом і обговорити можливість подальших дій. Таким чином, ви готуєте землю, щоб побудувати випадок, щоб компенсувати ваша дитина за свої страждання.

Варто також пам’ятати, що дорожньо-транспортні пригоди не є єдиними причинами хлистовою травми. Діти можуть також страждати такою ж травмою шиї і плечей від участі у спорті, зокрема контактних видів спорту, такі як регбі. У таких випадках вимога про відшкодування збитків може бути виправдана, якщо вона не відчувала, що всі можливі заходи були прийняті для запобігання дітей отримали поранення.

Спеціаліст адвокати, які мають справу з дитиною претензій знають про чутливих питань, пов’язаних з цими випадками. Зокрема, вони знають, як травматичний процес може бути для маленької дитини, і для родини, а також. У минулому травм шийного відділу хребта у дітей, були упущені. Але завдяки спільним зусиллям педіатричних медичних експертів і юристів претензій фахівця позицію змістився в бік допомагає постраждалим від хлистовою травми, незалежно від їхнього віку, отримати медичну допомогу і підтримку, яку вони так по праву заслуговують. Таким чином, у відповідь на запитання «Чи можу я претендувати на хлистовою моєю дитиною травми” відповідь є найбільш виразно, так.

Ми маємо справу в ряд претензій, у тому числі шийного відділу хребта і компенсації.