дійсно залишили в спокої батькам потрібно страхування життя

Цілком можливо, що вам може знадобитися страхування життя навіть після всіх Ваших дітей пішли з house.There багато різних причин, чому ви зробили потрібно страхування життя як тільки ваші діти покидають будинок. Ваші діти можуть бути в коледж чи не бути повністю незалежними у фінансовому відношенні, страхування життя може допомогти вам у цьому сценарії. Ви, можливо, вже досить накопичених за навчання, проживання ваші діти все ще продовжують, хоча, допомоги по соціальному забезпеченню для виживання дітей і подружжя не продовжуватиметься, хоча .. вони зупиниться, як тільки діти з середньої школи.

Там можуть бути й інші утриманці, які необхідно підтримувати. Батьки, інвалідів дітей старшого віку та інших, які залежать від вас фінансово допомогли б, якби у вас було страхування життя, якщо ти помреш перед ними. Ви можете offest скорочення соціальних нагоди втрати годувальника безпеки. Якщо залежний вмирає рано, це означає, що вони не отримали ніякої акції або підвищення заробітної плати, яка може збільшили допомоги по соціальному забезпеченню. Поліси страхування життя часто допомагає полегшити цю стурбованість.

Будучи фінансово присвячених іпотеку, оренду та автокредитів це нещастя, що два доходи. Страхування життя на кожен заробляє дружина допоможе вимоги про спільну іпотеки залишитися на плаву. Він мудрий, щоб отримати страхування життя, навіть якщо у вас немає подвійного операційних фінансових посвяти, так як він буде компенсувати збитки, які можуть статися.

У успішного досвіду, кожна сім’я повинна мати запас грошей на чорний день. Цей резервний фонд повинен бути близько двох третин до половини загального річного доходу взяти додому. Якщо цей резерв грошей не існує, сім’я, хто втрачає члена сім’ї буде дуже фінансово піддається і чутливі без гідного фонду або плану страхування життя, щоб компенсувати ці витрати після того, як смерть і податки.

Ваші діти (і багато дорослих), як правило не мають ніяких планів по їх витрати на поховання або інші після смерті медичні рахунки за ціною нерухомості зміни. Державним доходах і податки на майно буде в тягар, що вони не будуть думати про в короткостроковій перспективі. Таким чином, страхування життя, надана Вами буде покрити ці витрати, які непристойно може сильно варіюватися, але частіше за все дуже дорогі.

Добре страхування життя допоможе запобігти зниженню доходу, якщо один з подружжя померлим після отримання соціальної пенсії безпеки. І люди в парі отримує переваги, проте той, хто заробить більше отримує, заснований безпосередньо на свій дохід, у той час як той, хто заробляє менше, до виходу на пенсію отримує половину або набагато менше, ніж більший дохід чоловіка. Якщо чоловік помирає, і це, виявляється, чоловік, який заробив більше, перш ніж отримати пенсію, маючи гарну страхування життя допоможе одну дружину оговтатися від цієї втрати доходу.

Ви навіть можете означають деякі з ваших премій зі страхування життя можуть бути надані спадкоємцями або ваші улюблені благодійні організації. Це звичайно добре думали, якби ваші активи були ліквідовані без цієї опції сформульовано.