дійсно дешеве страхування подорожей означає економлячи на якість покриття

Деякі агентства можуть запропонувати дешеву страхову подорожі з людьми в різних вікових групах і з різними захворюваннями. Ця здатність запропонувати низьку вартість страхування подорожей спирається на той факт, що вони джерело політики з різних і відомих страхових компаній. Таким чином, вони в змозі знайти кращі угоди, підходить для різних ситуацій і потреб.

Дешеві страхування подорожей не означає, економлячи на якість покриття. Великобританії і ЄС жителі, як правило, бути покриті для надання невідкладної медичної (включаючи стоматологічні болю), репатріації, особистої відповідальності, правового, скасування поїздки і втрати або пошкодження особистих речей. Покриття вже існуючі медичні умови і угону / викрасти б, звичайно, коштують трохи більше.

Реалістичні значення дешеве страхування подорожей є те, що ціни будуть конкурентоспроможними порівняно з політикою аналогічним покриттям. Фактичні витрати на страхування буде залежати від таких факторів, як вік застрахованої особи, тривалості поїздки та місця призначення.

Діапазон туристичного страхового поліса

Страхування подорожей в першу чергу призначений для покриття витрат, екстреної медичної допомоги в той час як ви знаходитесь за кордоном. Медичне стан може бути таким, що лікування не може чекати, поки ви повернетеся додому.

Як правило, покриття буде поширюватися на інші ризики подорожей, таких як втрата багажу, пошкодження речі і скасування поїздки або переривання.

Хороші агентства пропонуватиме політику, щоб покрити спектр потреб. Кришка повинна бути доступна для різних віків – від новонароджених до більш ніж 100. Дешеві політики подорожі, як правило, мають певний вік відключень. Подорожуючі у віці до 65 було б легше знайти політику низьких витратах. Якщо у вас немає вже існуючі медичні умови, ви можете знайти нижче політики вартістю до вашого 75-річчя.

Після цього, страхування подорожей почне коштувати дорожче. Існуючі медичні умови також призведе до збільшення витрат, а також особи з такими умовами не могли б отримати страхове покриття за 85 років.

Мандрівники, можливо, буде потрібно прикриття для однієї поїздки, річних багаторазових поїздок, тривале перебування і навіть поїздки в один кінець. Дешеве страхування подорожей стає все більш важким для мандрівників, які планують взяти участь у зимових видах спорту і небезпечних пригод. Обкладинка для автомобіля поломок під час автомобільної поїздки круїзи з більшою скасування можливості та вартості також може коштувати трохи більше.

Потім йде групові поїздки, охоплюють після того як ви покинули свою країну, політику для людей за межами Великобританії статус резидентів та вагітних чоловік.

Хороше агентство не тільки бути в змозі запропонувати кришки для всіх різних ситуаціях, але і знайти найдешевші страхування подорожей для кожного.

онлайн-покупки знижує витрати

У ці дні, агентства пропонують вам можливість придбати страховку онлайн. Обслуговувати вас онлайн знижує їх витрати і вони були б готові поділитися економія з вами. Тим не менш, онлайн-покупки опціону не можуть бути доступні для більш літніх людей.

Ви можете купити страховку онлайн, якщо ви у віці до 65 років. Цитата звичайно можуть бути отримані протягом декількох хвилин заснована тільки на ваш вік.

Інтернет заповнення форм надання персональних даних також може сприяти практична видача політики.

Покупка Інтернет робить його більш імовірно, що ви отримаєте дешевше страхування подорожей.

Прочитайте умови

Агентств, які шукають страхування угод і довести їх до вас не було б політики емітентів. Фактичне емітентів б різними страховими компаніями. Ви повинні уважно прочитати умови і переконайтеся, що політика забезпечує вид страхового покриття, що вам потрібно.

У вас є обмежений час, до типового максимум 14 днів, щоб скасувати політику і попросити повернення. Ви б ще менше часу, якщо ви починаєте поїздку раніше.

Отже, зробити це в точку, щоб пройти через політичний документ і переконайтеся, що у вас є те, що ви хотіли. Звернутися за компетентної допомогою, якщо ви не можете зробити це самостійно.

не подорожують без страхування подорожей

З не дешеве страхування подорожей є, то не більше, варто ризику подорожувати без страхування подорожей. Просто переконайтеся, що ви отримаєте краще співвідношення ціни і якості, з мінімально можливої ​​ставки за окремими видами страхування, що ви хочете.