дізнаєтеся, як зробити ваше корпоративне страхування дешево

Один / два кроки, щоб зменшити премії значно.

Люди витрачають роки, намагаючись з’ясувати спосіб зробити внески на їхні пропозиції Страхування йти нижче. Багато що залежить від кількості кроків, які ви будете приймати, щоб змінити ситуацію в кращу сторону. Будучи фахівцями в нашому домені, ми повинні визнати, що, як тільки ви залагодити проблему додатковою оплатою за межами, ваше життя стане набагато легше. Іноді це може тільки зайняти до одного дня, щоб думати над вашою відкликання. Така перевірка може бути виконана кожен рік або, якщо є можливість, щоб допомогти зменшити ваші платежі.

Ваша страхова файл це перше, що ви повинні перевірити. Якщо вам трапиться, щоб не мати будь-який файл, це може бути гарною можливістю почати з одного. Ви повинні докласти всі необхідні копії страхування, як багато прикладів, як це потрібно. Ви абсолютно повинні застрахувати себе, що копії Форми тверджень представлені, а також, бажано в кожному файлі для кожного типу політики, як ви, можливо, захочете окремих документів один від одного для того, щоб бути в змозі знайти необхідну інформацію швидше або мають копію документа, і форми вони можуть в кінцевому підсумку пошкодження.

Якщо ви керівник компанії, яка повинна піклуватися про свою робочої сили, ви повинні бути уважні підбираючи кращий страхової план. Вона не повинна бути великою компанією – навіть якщо у вас є маленький, він як і раніше розумно хочете зберегти, коли ви можете.

Бізнес не може залишатися тією ж. Сьогодні ви відчуваєте, що потрібно це покриття, а завтра вже немає необхідності. Дешеві страхування малого бізнесу можна знайти тих, хто шукає. Якщо ви розумний підприємець, ви, напевно, знаєте, що ваші співробітники повинні бути класифіковані. Це допомагає вашій премії. Якщо ви не можете класифікувати кожен працівник один, попросити вашої страхової компанії, щоб допомогти вам у цьому. Ви можете запитати що-небудь. Це золоте правило. Якщо ви хочете краще швидкість говорять, що це, якщо ви не впевнені, – означає, що вона, і нехай всі знають. Це єдиний спосіб бути почутим і результат з чимось хорошим.

Якщо ваша компанія має кілька бізнес з будь-якої страхової компанії Ви можете бути в курсі того, що знижка Вам гарантований. Це безсумнівний плюс. Коли справа доходить до торгівлі організацій, які вони, як правило, приєдналися членів, які є компаніями, що займаються страхування, так це членство буде тільки на користь вам. Якщо ваші співробітники здорова – ваш рахунок здорових теж. Вони працюють краще – ви заробляєте краще. Здоров’я премій і премій компенсації працівникам буде найбільшою. Заохочуйте їх відмовитися від куріння, зробити їх життя більш активної, відвідати лікаря, то й річ. Це дуже важливо для атмосфери в компанії. Отримайте ваші співробітники Членство спортивний клуб – зрештою, це все окупиться, допомагаючи вашої премії істотно зменшиться. Постарайтеся, щоб отримати роботу співробітників, що пройшли навчання і наполягають на тренінг є частиною їх робочого процесу. Коли ви йдете в страхову компанію, вони принесуть користь вам з хорошою знижкою знаючи, у вас є навчання робочої сили. І це завжди хороша мотивація. Будь ласка, зверніть увагу, що не всі страхові компанії може гарантувати вам навчання знижки так що ви повинні досліджувати на цьому більше, якщо ви хочете кілька додаткових доларів, щоб залишитися у вашій кишені. Дешеві страхування малого бізнесу завжди десь поруч, так що не соромтеся, щоб шукати його.