дізнаєтеся, як використовувати дані про здоров’я заощадження, щоб стати генеральним директором власного здоров’я та охорони здоров’я

При вступі на посаду, Обама заявив, що “Що потрібно від нас зараз нова ера відповідальності”. Це було за три тижні до підписання законопроекту провести масивну 800 млрд. дол платників податків гроші (плюс відсотки, які накопичуються), що уряд в даний час не мають. Цікаво, якщо це має служити прикладом …

Вкрай важливо в країні, що всі ми починаємо вірити у важливість особистої відповідальності. Люди, які мають медичні ощадні рахунки беруть на себе відповідальність за деякі з їхніх власних медичних витрат. Вони беруть на себе відповідальність відкладання грошей, щоб покрити майбутні медичні витрати. Вони беруть на себе відповідальність за вибір медичних послуг, які пропонують кращі ціни, зручності та вартості. Можливо, це звучить банально, але весь народ дійсно зобов’язана Здоров’я ощадні рахунки власників борг подяки за те, що ви робите, щоб краще суспільства.

взяти на себе особисту відповідальність за своє здоров’я

У Національному Споживчі приводний Здоров’я саміт якої зосереджені на здоров’я ощадних рахунків, Елізабет Бьюлі розповів нам чудову історію під назвою “Споживачам потрібно, щоб стати керівниками власне здоров’я та охорону здоров’я”. Вона пояснила, як наша сучасна система охорони здоров’я налаштована на користь інтересів іншої, ніж ви. Наприклад, вона говорила про стан, який називається ICU психозу, який впливає на багато пацієнтів після проведення часу в реанімації. Ця проблема проявляється як форма марення або психотичних епізодів, і викликано типових умов у реанімації – яскраве світло, шум, позбавлення сну, плутанина день і ніч, і т.д.

Першим кроком у бути вашим власним генеральним директором медичною допомогою медичні ощадні рахунки, щоб піклуватися про своє здоров’я. Просто залишатися поза лікарнею може врятувати ваше життя. Інститут медицини повідомляє, що медичні помилки є причиною близько 100 000 смертей на рік, що робить цей третьою провідною причиною смерті. Лікарня за контрактом інфекцій убити іншого 100 000 на рік. Побічних ефектів препарату вбити додаткових 125000. Таким чином, приблизно 17% від загального числа смертей в США може бути пов’язано з медичним обслуговуванням.

До половини ліків не працює для пацієнтів, як задумано, і лікарі рідко пояснити можливі побічні ефекти і як довго пацієнт повинен приймати препарат. У підсумку, система не окремі орієнтовані, а побудований для потреб постачальників. Використовуючи медичні ощадні рахунки, щоб взяти більше контролю, споживачі повинні задавати більше запитань, створити особистий рекорд здоров’я, а також розуміти, що вони, не лікар, несуть відповідальність за власне здоров’я.

здорове харчування

Нове дослідження було щойно опублікованому в Європейському журналі клінічного харчування, під назвою метаболічних і фізіологічних поліпшень від споживання палеоліту, мисливців-збирачів типу дієти. Люди еволюціонували протягом мільйонів років, як мисливці-збирачі, і тільки в самий останній час люди починають їсти зерно, молочні продукти, рослинне масло, цукор, і інші сучасні продукти. (10 000 років, може здатися, що багато часу, але це ніщо в міру еволюції стурбований).

Це було тільки 4-го людини дослідження, яке буде зроблено на палеоліту типу дієти, і, як він знайшов інших вражаючих результатів. Ті, хто їв таким чином мали більш низький кров’яний тиск, краще толерантності до глюкози, менше інсуліну, більшу чутливість до інсуліну, і краще ліпідного профілю. Люди втрачають вагу, їх травлення працює добре, їх суглоби перестане боліти, у них є більше психічної енергії, і їх ризик серцево-судинних захворювань і аутоімунних захворювань падати. Дієта є найважливішим фактором у вашому здоров’ї, і ви насправді те, що ви їсте.

Якщо поточна економіка впливає на вас, і ви шукаєте способи скоротити витрати, отримати медичні ощадні рахунки, щоб стати генеральним директором вашого власного здоров’я. Якщо ви знаходитесь в доброму здоров’ї, ви завжди можете перевірити, якщо є менш дорогі HSA страхової план, який ви можете переключитися на. Завжди вивчити всі ваші варіанти і знайти кращий HSA план, який буде працювати з вашим ощадний рахунок здоров’я.