дізнаєтеся, як використовувати ваше здоров’я ощадний рахунок, щоб знайти ваш ризик для десятків захворювань

Медичні ощадні рахунки є ключовим аспектом того, що відомо як “споживачем охорони здоров’я», в якому ви споживача – не страхової компанії, вашого роботодавця, або уряд – роблять первинні рішення про вашому власному охороні здоров’я. Якщо у вас є медичні ощадні рахунки (HSA), ви знаходитесь у контролі – ви можете побачити лікарів ви хочете побачити, отримати вид лікування ви хочете, і отримати тести, які потрібно зробити для того, щоб оцінити ваші ризики і керівництво Ваші рішення. Все, що не поширюється на страхування можуть бути сплачені обкладаються податком з вашого HSA.

Маючи свій геном скануватися тепер доступний варіант, який може дати вам цінну інформацію про ризик для десятків захворювань, включаючи рак молочної залози, рак товстої кишки, хвороба Крона, хвороба Альцгеймера, псоріаз, і багато іншого. І ви можете заплатити за це від вашого HSA, з неоподатковуваних доларів.

Тому перевірити свої гени

Наша генетична спадковість визначається нашої ДНК, які містять тисячі генів, які забезпечують інструкцією до клітин про те, як працювати. Коли мутував гени успадковуються, генетичне захворювання може розвинутися. Одного гена захворювання, такі як кістозний фіброз або хвороба Хантінгтона відбувається всякий раз, коли сам ген відбувається. Багатофакторних захворювань, в яких є генетична “сприйнятливість” до отримання хвороби, але, коли навколишнє середовище також грає роль.

Багато людей хочуть, щоб їх послідовність генома, якщо є історія раку молочної залози, хвороби Альцгеймера, або який-небудь іншої хвороби в їх сім’ї. Якщо ви активний про турботу про своє здоров’я, інформація, яку ви отримуєте може направити вас до кращої їжі або інші звички способу життя.

Є також компанії, які перевірять, як ви будете реагувати на різні визначені ліки, в тому числі, чи будете ви відчувати побічні ефекти від антидепресантів або знеболюючі. Одним із прикладів є сім’я, яка замовила генетичний тест на їх трирічного сина, який не реагує на деякі ліки після операції на серці, і отримав лабораторію звіт, що містить всі наркотики її син не міг ефективно засвоювати.

ви просто плюнути в чашку

Отримання тест зробити легко. Замовлення он-лайн, і через кілька днів комплект будинку тест прибуде поштою. Плювок в контейнері, відправити його назад, і через кілька тижнів ви будете мати більш детальну інформацію про те, що ви зроблені, ніж ви думали.

Якщо у вас немає одного гена захворювання, результати буде показувати лише ризики, і не буде з упевненістю сказати, чи буде вам отримати хвороба. Більшість дегенеративне захворювання є результатом способу життя та факторів навколишнього середовища в поєднанні з конкретним генетичних ризиків. У більшості випадків, спосіб життя є найбільш важливим фактором. Пам’ятайте, що їжа, яку ви їсте, і вправ ви робите насправді зміни, які з ваших гени експресуються.

це ваше здоров’я

Існує велика йде боротьба за контроль над охорони здоров’я цієї країни. З одного боку знаходяться ті, хто вважають, що кращий спосіб керувати витратами і забезпечити кращий догляд, щоб дати, для окремих осіб. І, звичайно, з іншого боку ті, хто хочуть, щоб уряд взяти під свій контроль.

Хоча знаючи власного геному має бути ваше право в 21 столітті, деякі держави не хочуть, щоб ви є ця здатність. Доступ до генетичного тестування вже оголошена поза законом у Нью-Джерсі, Нью-Йорк і Род-Айленд.

В даний час у нас ще є право приймати неоподатковувані гроші від нашого HSA, отримати наші геному сканування (або витратити ці гроші на будь-яке інше лікування, діагностичні, профілактичні або послугу), і ніхто не від уряду або будь-якої страхової компанії знаючи нічого про це чи мають право голосу.

Мільйони людей з планами HSA скористатися цим фактом – отримання альтернативних методів лікування, як акупунктура або гомеопатія, вибираючи власні тести, щоб вони могли управляти своїми щільності кісткової тканини, метаболізм холестерину, або інші проблеми зі здоров’ям. А тепер, давайте додамо генетичного тестування в список. Чим більше це число зростає більше наша свобода охорони здоров’я буде.

взяти на себе відповідальність

Здоров’я, як і багатство, насправді про особисту відповідальність. Подібно до того, як уряд не може зробити нас усіх багатими, як і вона не може забезпечити ваше хороше здоров’я. Як не може і страхові компанії і жоден не може до лікаря. Це залежить тільки від вас. Знання власних генетичних факторів ризику може бути цінна інформація, яка може додати роки до вашого життя.

Одне слово застереження – будьте обережні, про те, хто ви поділитися своїми генетичних випробувань результати с. Страхові компанії хотіли б мати цю інформацію, так само як і певні мерзенних державних установ та інших поганих хлопців.