дізнаєтеся, як вибрати ваше право страхування автомобіля-плану

У Великобританії, Є 3 основних види страхування автомобіля плану, тобто комплексний план страхування автомобіля, 3-й партії страхування автомобіля плану, а також 3-й партії автострахування план з пожежі та крадіжки охоплення. Отже, що робить різницю?

Комплексний план страхування автомобіля забезпечить найбільш охоплення різноманітності та також стягувати високі премії страхування автомобіля серед інших планів. Коли сталася аварія, комплексний план страхування автомобіля забезпечити покриття для Вас і Ваших пасажирів, 3-й партії медичних витрат, Ваш автомобіль пошкоджений, 3-й партії пошкоджено майно, такі як автомобіль, властивостей або об’єктів.

Він також надає охоплення, якщо ваш автомобіль був пошкоджений в результаті пожежі або бути вкрадений. Звичайно, ваш автомобіль страхова компанія не в змозі забезпечити необмежену покриття, інакше вони підуть на банкрута. Ваш ліміт покриття буде вказано у вашій політиці страхування автомобіля, будь надмірна кількість доведеться платити з власної кишені.

3rd Party Страхування автомобілів плану тільки забезпечить медичне покриття витрат і майна, пошкодженого покриття для 3-й партії, ваші власні медичні витрати або пошкодження на вашому автомобілі не буде перебувати під покриття. Коли стався нещасний випадок, то вам потрібно, щоб вийти власних медичних витрат і ваш автомобіль вартість ремонту самостійно.

3-й автомобіль партії план страхування стягує мірою премії страхування автомобіля в порівнянні з іншою частиною 2 плани, оскільки вона забезпечує найменший обсяг освітлення різноманітність.

І знову ж, ліміт покриття буде вказано у вашій політиці страхування автомобілів. Якщо ви хочете збільшити вашого ліміт покриття, більше премій страхування автомобіля ви повинні будете платити.

3-й партії страхування автомобіля плану, які приходять з пожежі та крадіжки покриття отриманням проміжного покриття і зарядити проміжної ціною серед усіх 3 планів. Це постачальник покриття для 3-й партії майнові втрати та витрати на медичне обслуговування.

Але, якщо ваш автомобіль був загальний втратив, які викликають на пошкоджені пожежі або отримання вкрадені, то це буде ще під покриття в цьому плані.

Отже, який план страхування автомобіля ви повинні вибрати для? Взагалі кажучи, якщо ваш автомобіль є новим, дорогим або ви до цих пір служать ваш автомобіль кредит, ви повинні прийняти комплексний план страхування автомобілів. Чому? Не забувайте, що ви все одно повинні продовжувати служити ваш існуючий кредит автомобіль навіть ваш автомобіль був повної втрати.

Це означає, що якщо ви купуєте 3-й партії страхування автомобіля плану, і ваш автомобіль був загальний збиток, вам потрібно, щоб служити 2 автокредитування в той же час; (ваш існуючий автомобіль, що пройшли плюс ваш новий автомобіль, що вам потрібно для транспортування), який буде важким тягарем для вас.

Якщо ваш автомобіль яка виступає під позику на покупку автомобіля, не так дорого, і ви хочете зберегти певну суму грошей з комплексний план страхування автомобіля, ви можете розглянути, щоб приймати 3 партії страхування автомобіля плану, які приходять з пожежі та крадіжки охоплення.

Ви можете полегшення себе від важких боргів з 3-й партії страхування автомобіля плану, і уникайте, щоб отримати повну втрату, оскільки ви Кришка під пожежі та крадіжки охоплення.

Але, звичайно, ви повинні бути заплатити за свої власні медичні рахунки і Ваш автомобіль пошкоджений, якщо такі є. Ви повинні бути дисципліна, що ви будете їздити безпечно, чи не буде застрягати у важкі медичні рахунки або важкі вартості ремонту, і ви будете готові платити за світло пошкоджених вартість ремонту власного автомобіля.

Якщо Ваш автомобіль вартість була нижче $ 3,000.00 ринкової вартості, ви можете розглянути, щоб отримати 3-ма групу автострахування план для забезпечення собі не містить важкі борги, які в результаті нещасного випадку. Ви також можете не заперечую, щоб додати ще кілька подряпин або легкі пошкодження на власному автомобілі без ремонту, або ви не є проблемою, щоб вийти готівкою себе для вашого автомобіля в будь-який час.

Незалежно від того, який автомобіль страхової план, ви обираєте, спробуйте, щоб дізнатися більше знижки на страхування автомобіля тут, щоб ще більше знизити вашої премії страхування автомобілів.