дізнаєтеся, як Техас медичного страхування пропонує більше, якщо у вас є алергія

Щось так часто, як яйця і млинці на сніданок може призвести до алергічних реакцій протягом приблизно одного в 25 техасців. Дивно, але ці продукти насправді включають в себе вісім інгредієнти, які можуть призвести до смертельної реакції для тисяч людей, що живуть у Північному Техасі. Проблема посилюється, люди часто чутливі до різних джерел алергії і мають цілий ряд симптомів, таких як астма, свербіж, висип, чхання, нежить і набряк.

Більшість алергічних реакцій відбуваються від їжі після їжі вісім загальних продуктів: яйця, риба, молоко, арахіс, молюски, соя, горіхи або пшениці. Ви зазвичай відчуваєте симптоми протягом декількох годин після їжі, але деякі люди реагують протягом декількох хвилин. Харчова алергія може викликати anaphalactic шок, який може бути смертельним без негайного медичного втручання.

Що ж Техас медичного страхування пропонують алергетиків?

Щоб вирішити загадку і визначити причину алергії, вам потрібно лікуючого лікаря або лікаря-алерголога та алергії іспитів. У минулому, медичне страхування в Техасі може виключити покриття для вже існуючих умов, таких як астма. Станом на 23 вересня 2010 року, страховики більше не можуть барі сімей від придбання покриття на основі вже існуючих своїх дітей умов. Діти тепер можуть як і раніше захищена медичне страхування своїх батьків, поки вони не 26, якщо їхня робота не включає в себе охорону здоров’я.

Страждають алергією Дорослий не може отримати допомогу з їх раніше існуючих умов до 2014 року. Ось тоді страховикам буде заборонено без урахування покриття для вже існуючих дорослих умовах. Це також рік, що реформа охорони здоров’я встановлює державні біржі запропонувати альтернативні медичного страхування з низькими преміями і допомога держави, щоб зробити його доступним для людей з низькими доходами.

вам потрібно Texas котирування медичного страхування?

Щоб отримати підвищену захист для ваших дітей, ви, можливо, доведеться придбати новий здоров’я Техас страхової план. Якщо у вас є план не пізніше 22 березня 2010 реформа охорони здоров’я не вимагає цього, щоб розширити охоплення. Федеральний уряд створило страхових інструментів пошуку ви можете отримати доступ до Інтернету, щоб допомогти вам знайти плани у вашому штаті для покриття вже існуючих умов.

Він також створив нові вже існуючі умови страхування Плани держави, де немає таких планів не існує. Заковика в тому, що ви, мабуть, пішов без медичної страховки протягом шести місяців і були позбавлені покриття на основі такого стану.

Ось ще одна причина, щоб отримати новий план. Страхові компанії більше не дозволяється стягувати вам більше за поза мережею аварійні служби під нові плани. Коли хтось перебуває в небезпеці того, щоб йти в смертельні анафілактичного шоку, ніколи не буде потрібно час, щоб з’ясувати, який невідкладної допомоги в мережі!

діти отримують нову допомогу з алергією в північному Техасі

Чому харчові алергії впливають більше і більше людей може бути не ясно, але є нова допомогу в Техасі, щоб розуміти і управляти небезпека того, що алергія присутня. У північному Техасі, Дитячий медичний центр Далласа пропонує нову надію для сімей, постраждалих від алергії з відкриттям тільки академічні-афілійованих педіатричний центр, який фокусується на харчову алергію. Щоб допомогти з широким спектром алергічних захворювань, центр забезпечує утворення та проводить дослідження.

Ця допомога є своєчасною, тому що ситуація, здається, росте гірше. За харчової алергії і анафілаксії мережі, ми побачили 20-відсоткове збільшення харчової алергії у дітей в період між 1997 і 2007 роками. Це збільшення може мати драматичні наслідки в системі державних шкіл, теж. В даний час, принаймні одну дитину, в середньому, перебуває в небезпеці для алергічної реакції на їжу в кожному класі.

Доктор Дрю Bird, який відповідає в Дитячій новий Центр харчової алергії, робить наголос на діагностиці харчової алергії, щоб запобігти небезпечним для життя реакції. Він направляє центр “з інформування громадськості та системи шкільної освіти і допомогти їм зрозуміти, що таке харчова алергія … як ви ставитеся до його … Як же захистити наших дітей так, що вони в безпеці.”

З цієї додаткової допомоги з боку уряду, медична промисловість та установи медичного страхування, можливо, ми зможемо переломити ситуацію на зростаючою проблемою алергії. Це гарна новина для тисяч людей, що живуть у Північному Техасі.