дізнаєтеся про типи страхування з непрацездатності

Майже всі з нас знайомі зі словом «страхування» та її значення в нашому житті. Страхування різних типів, включаючи страхування подорожей, страхування домашніх тварин, страхування житла та страхування життя. З них, мабуть, автострахування та страхування життя є одними з найбільш вибрали. Тим не менш, ми не можемо ігнорувати інші типи. У цій статті надає більше значення страхування на випадок інвалідності та її різних аспектів.

Як ви можете легко зрозуміти це з самої назви, в основному допомагає страхування страхувальник, щоб піклуватися про свою необхідності, коли він або вона не в змозі відвідувати роботу через травми або хвороби. Цей вид страхування у зовсім не складною. Він охоплює вас від втрати заробітку, якщо ви стали інвалідами внаслідок нещасного випадку або щось. Цей вид страхування буде надавати рішення для вашої реабілітації та медичні витрати.

Ви знайдете різні продукти або політики в цьому відношенні, коли ви подивіться на них. Таким чином, аналіз ринку або дослідження дуже важливе перш ніж ви виберете для будь-якого виду страхування з непрацездатності з тим, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну вигоду за найкращою ціною.

Взагалі кажучи, страхування на випадок інвалідності буває двох видів, тобто довгострокового страхування інвалідності та Короткострокове страхування. Перше видання пропонує 75-80% від вашого фактичного доходу з податку безкоштовній основі, в той час як ця стаття охоплює близько 40-60% від вашого фактичного доходу. Короткий термін дії страхового поліса, як правило, доступні для 90-365 днів, тоді як довгострокова політика може тривати до 2 -5 років або навіть більше. Чим довше пільгового періоду, дорожчі премії мають тенденцію ставати.

Ви повинні враховувати такі фактори, як возобновляемость і повної інвалідності, перш ніж вибрати який-небудь страховий поліс. Перейти на політику, яка може бути скасована вас, а не вашого постачальника послуг страхування інвалідності. Уникайте політики, які вимагають оплати свого роду штраф, якщо ви скасуєте політики.

Вартість страхування залежить від різних факторів, як окупація, вік, стать і т.д. Чим вище ризик інвалідності, тим вища ціна на премію стає. Ви повинні вибрати політику страхування з непрацездатності з початку, щоб можна було жити мирним життям навіть після того, відключені.

Цей вид страхування відрізняється від медичного страхування в контексті, що вона охоплює доходу, втраченого в той час не в змозі працювати, у той час як медична страховка покриває витрати на медицину, лікарів, а також лікарняних витрат. Якщо у вас немає страхування на випадок інвалідності з вами, то платити за щоденні витрати в той час не в змозі працювати увазі, що ваш банківський рахунок виснажує повільно.

Цей вид страхування є одним з найбільш важливих засобів захисту від будь-якого роду фінансові втрати, якщо людина отримує травму. Буває багато часу, що страхові компанії дають важкий час, щоб пред’являти претензії, при цьому ваш вибір постачальника послуг страхування має бути добре оцінені. Він рекомендується вступати в контакт з досвідченим юристом страхуванню втрати працездатності, так як він допоможе вам заощадити час, гроші і різних неприємностей і допомогти полегшити недобросовісної практики страхування.